Köleliğin en kötüsü, kendi nefsine köle olmaktır. (La Fontaine) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ares Kitap

Ares Kitap

• Ares Kitap Kitapları | • Ares Kitap İletişim Bilgileri | • Ares Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Ares Kitap isimli yayınevine ait Toplam 29 kitap bulunuyor.
Ömer Faruk Reca

Ares Kitap

Okula Yeni Başlayan Çocuklar İçin Anne Baba ve Öğretmen Rehberi! Güzel çocuklarımız okula başladı. Peki çocukluk dönemini geride bırakıp okullu olduğunda onu neler bekliyor! Nasıl problemler ve sıkıntılar çocuğunuzu karşılayacak! En önemlisi de siz bu sorunlar ortaya çıktığında çocuklarınıza nasıl yardımcı olabileceksiniz! İşte b..»»
Zafer Elçi

Ares Kitap

Sevip de söylemez maşuk, Vakit geçince kaybeder âşık, Dilinde düşürmez bir dörtlük, Yanıma bakıyorum boş, Bir de yanındakine, Yakışmıyor yanına, Sol yanım ağlar sol yanına… Bahaneler çok, Zamanında söylemesen sevdiğini, Karalar bağlasan da boş…       »»
Deniz Karanfil

Ares Kitap

Aşk, ikiyken bir olmak demektir. V. Hugo Aşk, ülkesini kılıçsız idare eden bir kraldır. George Harbert Aşk, gözbebeğinin önündeki cam sileceğidir. Julian Barnes Aşk herkesin bahsettiği fakat kimsenin görmediği bir hayaldir. La Rochefoucault Aşk, iki yalnızlığın birbirine dokunması, birbirini koruması ve selamlamasıdır. Rainer Maria Rilke Aşk öyle engin bir denizdir ki, ne kenarı vardır ne de ucu ..»»
Niyazi Fırat Eres

Ares Kitap

Bu kitapta; başarılı insanların başarıları elde ederken kaçtığı şeylere Maazallah, kovalayıp yakaladıklarına da Maşallah dedik, Maşallahı kırk birledik. Bu kitapta; insanın Maazallah denecek davranışlardan sakınıp, Maşallahları arzuladığı erdemlilik yolculuğunu okuyacaksınız... Maşallah, maşallah, maşallah... Kırk bir kere maşallah! Başarı üzerine yazılan çok kitap okudum. Fakat mekanik bilgileri..»»
Ömer Faruk Reca

Ares Kitap

Başarı kavramını ilk kez bu kadar farklı açılardan ele alan bu eser; günümüzden, tarihten, hayatın merkezinden başarıya dair söylenmiş ve yaşanmış ne varsa sayfalarına taşıyor. ·Başarı yolunda yönünüzü kaybetmemenin; iyi bir düşünür, titiz bir stratejisi, güvenilir bir lider ve umut dolu bir hayat yolcusu olmanın taktikleri ..»»
Deniz Karanfil

Ares Kitap

Burçların hayatımıza bir şekilde etki ettiği artık bilimin dahi kabul ettiği bir gerçek. O zaman burçları neden sağlıklı bir şekilde tanıyarak yaşamımızı güzelleştirmek için kullanmıyoruz. Çok basit olarak burçlar dört gruba ayrılmıştır: Ateş, toprak, hava ve su. Her grupta üç burç bulunur. Hangi gruba ait olduğunuzu bilerek temel kişilik özelliklerinizi ve çevremizdeki insanları daha iyi anlayabi..»»
Ömer Faruk Reca

Ares Kitap

Koşulsuz, karşılık beklemeyen sevginin ilk ve tek meskenidir anne... - Onun kucağında yüreğinizi ısıtan şefkat, yaşam boyu belki de bir daha hiç çalmayacak kapınızı. - Yokladığınız tüm kalpler, tıklattığınız tüm kapılar sizi elleriniz boş geri çevirince, geri dönüp soluklanacağınız omuz annenizinki olacaktır. - Tüm anneler, her canlıya bahşedilmey..»»
Alper Doğan

Ares Kitap

Tattığım en güzel duygu, sana hissettiğim aşktı. Hayallerimin başrolünde hep sen vardın. İçimde taşıdığım kalp yalnız bana ait değildi. Ya da atmaya yaramıyordu sadece. Seni seviyordu koşulsuz. Aldığım nefesim, tuttuğum elim, yaşama sebebimdin. Adını duymak bile mutlu olmama sebepken; hiçbir şey olmamış gibi çekip gittin benden. Ve sonra… »»
Osman Alpsoy

Ares Kitap

Bizde cesaret yok bir adım sen at! Ah bu devir nasıl devir İbrahim? Yıkılmadı henüz lat, uzza, menat: İçimde putları devir İbrahim! Rabbim bu dünyada denedi seni, Rahman ve rahimdir yakar mı teni? İsmail misali kurban et beni, Tam kıbleye doğru çevir İbrahim! Mancınıkla seni ateşe itti, Ateşin yerinde balıklar bitti! Sanma senin ile nemrutlar gitti, Bitmedi dünyada, c..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.