Kahramanlara tapınma, insan özgürlüğüne en az saygı duyulan yerlerde doruklara çıkar. Herbert Spencer [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Ozon Kitabı - Ozon Kitapları

Ozon konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ozon kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Tuğçe Özcan

Nar Kitap

Bir ev ve iş bulacağım, kendime tek başına bir dünya kurup kendi ayaklarımın üstünde duracağım. Ben kendi ayakları üstünde duran, güçlü, seksi, eğlenceli, stil sahibi bir kadınım. Bundan böyle kendi evimde, kendi kahve makinemde yaptığım kahvemi içerken kendi kanepeme yayılıp eski bir Fransız filmi izleyeceğim ve kendi kitaplığımdan aldığım bir kitapla kendi yatağımda canımın istediği saatte uykuy..»»
Semra Yurt Akgül

Dorlion Yayınevi

“Sosyal Bilgiler Dersi’ni daha eğlenceli bir hale getirmek, kahramanları, olayları, tarihleri kalıcı bir biçimde öğrenmek ister misin? Evet diyorsan bu kitap tam sana göre. Tarihi öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ateş ve onun Renge gezegeninden gelen robot dostu Ozon’la zamanda yolculuk yapmaya ne dersin? Onlar, Renge’yi kötülüğe boğan Doktor Tamur ve Jaralar’a karşı savaşırken bu macer..»»
Kolektif

Polat Kitapçılık

Kolektif

Polat Kitapçılık

Mombo, afrika kıtasındaki küçük bir köyde yaşıyordu. Çok eski zamanlarda büyük büyükbabasından kral olduğunu duymuştu. Mombo, kral soyundan geldiği için gurur duyuyor; bir gün kendisinin de kral olacağını hayal ediyordu. Arkadaşlarıyla oynadığı oyunlarda hep o kral oluyordu.»»
Yusuf Asal

Nesil Çocuk Yayınları

Profesör Çorapsöküğü çalışmalarından vazgeçti, birinin dünyayı kurtarması gerek! Panik yok, Kepçe bu işe gönüllü. Hele bir de ozon tabakasını diktirecek bir terzi buldu mu kahraman olması an meselesi! “Her şey yolunda, ortalık sakin” derkeeen... Gelen esrarengiz mektuplar yine macera sinyalleri vermeye başladı. Bakalım Kepçe ve arkadaşları bu sefer başlarına ne işler açacak?»»
İlhan Yüce

Can Yayınları

Başka bir dünya, başka bir yaşam mümkün! 5 milyar yıldır tüm canlılara kucağını açan Dünya, ne yazık ki, misafirlerinden birinin hırsı yüzünden günden güne bozuluyor: Bizler, insanlar! Çıkarımız ve keyfimiz için doğanın düzenini bozmaya, hayvanlara ve bitkilere zarar vermeye umarsızca devam ediyoruz. Sevgili çocuklar, umuyoruz ki bu kitap, insanlığın doğada açtığı büyük yarayı sarmanız kon..»»
Nehir Onur

Tilki Kitap

Roja pêşîn a dibistanê bû. Di nava xwendekaran de kelecaniyeke mezin hatibû pê. Herkesî li pêkhatinên heftiya bê difikirî. Encam ê çi bûya? Gelo hûn li encamê meraq dikin? Naxwe bi xwendina pirtûkê hûn dikarin xwe bi encamê gihînin.»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız