Kahramanlara tapınma, insan özgürlüğüne en az saygı duyulan yerlerde doruklara çıkar. Herbert Spencer [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Microsoft Kitabı - Microsoft Kitapları

Microsoft konu başlığında toplam 133 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Microsoft kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Altın Kitaplar - Programlama

Rebecca M. Riordan

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0, Visual Basic veya Visual C# dillerinde deneyim sahibi olan okurlara, Microsoft .NET Framework’ün veri erişim bileşeni olan ve XML’i tanıyan tüm programlarla her türlü platform üzerinden çalışan ADO.NET nesne modelini öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, Microsoft Visual Basic ve Microsoft Visual C#’ın veritabanı işlevlerine sağlam bir başlangıç..»»
G. Andrew Duthie

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft ASP .NET, şimdiye dek yaratılmış en gelişmiş Web geliştirme platformu olan Active Server Pages .NET (ASP.NET)’i öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, bu yeni programlama çerçevesine ve onun altında yatan teknolojilere sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Adım Adım Microsoft ASP .NET ile ASP.NET’te çalışmaya başlamak için temel oluşturma bloklarını bir ar..»»
George Shepherd

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft ASP.NET 2.0, şimdiye dek yaratılmış en gelişmiş Web geliştirme platformu olan Active Server Pages .NET (ASP.NET)`i öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, bu programlama çerçevesine ve onun altında yatan teknolojilere sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek kodları içermektedir. Kitapta yer..»»
George Shepherd

Arkadaş Yayınları

ASP.NET 4 programlama temellerini kendi kendinize öğrenin, hem de adım adım. Microsoft Visual Studio® 2010 ortamında web siteleri yaratmak için gerekli temel bilgileri uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuz. .Sitenizin görsel stilini yönetin. .Sunucu taraflı denetimler ekleyin ve her birinin ne zaman kullanılacağını öğr..»»
Curtis D. Frye

Arkadaş Yayınları

Excel 2010’un yeni sürümünü öğrenmenin akıllı yolu Adım Adım Excel 2010, tüm zamanların en çok kullanılan elektronik tablo programlarından biri olan Excel’in 2010 sürümü hakkında pek çok bilgiyi uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Excel 2010’u kısa zamanda kavrayıp kullanmaya başlayacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken ..»»
Steve Lambert

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft’un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access’in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.<..»»
Curtis D. Frye

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Excel 2007, Microsoft’un güçlü elektronik tablo programı Excel’in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. Ad..»»
Joyce Cox Joan Preppernau -

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft’un elektronik-posta, planlama ve bilgi yönetimi programı Outlook'un son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etm..»»
Joyce CoxJoan Preppernau

Arkadaş Yayınevi

PowerPoint 2007`yi Keşfetmek Yeni Bir Sunuya Başlamak Slayt Metni İle Çalışmak Slaytların Düzenini, Sırasını ve Görünüşünü Değiştirmek Tablolar, Grafikler ve Diyagramlar Eklemek Slaytları Grafiklerle Geliştirmek Animasyon, Ses ve Film Eklemek Kendi Sunu Öğelerinizi Oluşturmak Sunuyu Elektronik Olarak Dağıtmak Sunuyu Web Gösterimi İçin Ayarlama..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız