Gençlikte sevmek için yaşarız, yaş ilerledikçe yaşamayı severiz. Saint Euremond [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Okuyan Us Yayınları

Okuyan Us Yayınları

• Okuyan Us Yayınları Kitapları | • Okuyan Us Yayınları İletişim Bilgileri | • Okuyan Us Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Okuyan Us Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 180 kitap bulunuyor."Okuyan Us Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Catherine De Pino

Okuyan Us Yayınları

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına yepyeni bir standart getiriyor! Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği  APA Psikolojik Hikayeler Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede   ZORBALIKLA BAŞ ETME ÜZERİNE BİR HİKAYE   Boğaç arkadaşlarını dürterek, “Rokfor ko..»»
Aynaz Özkaşıkçı

Okuyan Us Yayınları

“Bilin ki onlarca kez elimi yaktım sıcak tepsilerle. Fırının karşısına geçip 200 ºC’de 45 dakika boyunca ‘Lütfen kabar, lütfen, lütfen!’ diye sayıkladım kaç defa. Una bulanmış yüzümle, gözümden akan bir damla yaşla mutfağın ortasına çöküp öylece kaldığım da oldu, yemeklerim çok beğenilince sevinçten ağladığım da…”   * * *   Önünüze bir dünya haritası açın, gözleriniz..»»
William C. Chittick

Okuyan Us Yayınları

Tradisyonalist ekolden ayrı düşünemediğim,İbn-i Arabi ve Mevlana'nın batıya açılan kapısı..Hüseyin Nasr'ın öğrencisi olması bir yana,benim için William C.Chittick çok şey demek.. Okunası bir kitap :)»»
Allan Peterkin

Okuyan Us Yayınları

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına yepyeni bir standart getiriyor! Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği onaylı APA Çocuk Kitapları Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede!   Ayrılma Kaygısı Üzerine Bir Hikaye   Ebeveyn ve çocuk arasındaki bağlılığı ve y..»»
Jenny Lawson Lawson

Okuyan Us Yayınları

John B. Arden

Okuyan Us Yayınları

“Dr. Arden, beyin temelli terapinin yolunu açıyor ve beynin neler yapabileceğini ortaya koyuyor. Ufuk açıcı, yenilikçi ve son derece pratik…” - Dr. Kit S. Ng., Asia Institute of Professional Psychology direktörü, Singapur   “Bu kitap, sinirbilimdeki olağanüstü gelişmeleri, hayatımızı kalıcı bir biçimde değiştirecek, etkili ve kullanışlı bir rehber halinde bizlere sunu..»»
Kaan Sekban

Okuyan Us Yayınları

Krin Gabbard

Okuyan Us Yayınları

  “Bu kitabın okuyucuları, hem Amerikan filmlerinde ve kültüründe psikiyatrinin yerine dair pek çok şey öğrenecekler hem de film izlemeye eşdeğer bir haz alacaklar.” Dr. Arnold M. Cooper The American Journal of Psychiatry, Editör Yardımcısı, The International Journal of Psycho-Analysis, Editör   “Sinema, psikiy..»»
Kolektif

Okuyan Us Yayınları

Çankırı Kültürü ve Tarihi (5 Kitap) »»
Nancy C. Andreasen

Okuyan Us Yayınları

  Genom Çağındaki Fetih: Ruh Hastalıkları   Cesur beyinler için cesaret isteyen bir yolculuk! • İnsan beyni hakkında neler biliyoruz? • Ya insan genomu? • Bu iki bilim dalının birleştiği alan, ruh hastalıklarını keşfedeceğimiz alan olabilir mi?   Cesur Yeni Beyin, insan yaşamının bu iki bilinmezinde alınan yolu, aydınla..»»
Serol Teber

Okuyan Us Yayınları

  Şimdiye kadar açılmamış sayfalarıyla bambaşka bir Freud karşınızda!   Serol Teber, Freud’un kendi psikoarkeolojisini yaparken geçtiği yollarda titiz bir dedektif gibi iz sürüyor. Sonuçta ortaya çıkan, belki de ilk kez bu kadar büyük bir empatiyle yazılmış bir Freud biyografisi, hatta biyografiden de öte bir &rdqu..»»
Selahattin Dönmez

Okuyan Us Yayınları

  Çikolatalı Zayıflama Diyeti ile kahvaltıda fındık ezmesi, ikindide çikolata ya da çikolatalı süt…   Alkollü Zayıflama Diyeti ile akşam bir duble bol buzlu viski ya da bir kadeh kırmızı şarap veya siyah bira...   Kuruyemişli Zayıflama Diyeti ile kahvaltıda ceviz, ikindide badem, fındık...   Sağlıklı Besl..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.