Korkusuzca söylenen bir "hayır" sırf başkalarını memnun etmek ya da zorluklardan kaçabilmek için söylenen bir "evet"ten çok daha iyi ve daha etkilidir. Gandhi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Eğiten Kitap

Eğiten Kitap

• Eğiten Kitap Kitapları | • Eğiten Kitap İletişim Bilgileri | • Eğiten Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Eğiten Kitap isimli yayınevine ait Toplam 62 kitap bulunuyor."Eğiten Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hüseyin Gündüz Öklem

Eğiten Kitap

Tarih hayatın vazgeçilmez bir unsurudur. Nereye baksak tarihten bir iz görür, tarihi yaşarız. Dününü bilmeyen bugününü anlayabilir mi? Bugününü anlamayan geleceği inşa edebilir mi? “Türk Büyükleri Boyama Kitabı”nda, İbn-i Sina’dan Sıdıka Avar’a kadar 24 Türk büyüğünün portesi bulunmaktadır. Çocuklarınız, boyama yaparken her şeyden önce bugünkü uygarlığımızın Türk büyükl..»»
Tahsin Çiftci

Eğiten Kitap

Bu kitabın  temel amacı; çocuklarının ve öğrencilerinin ders başarılarını artırmalarına katkıda bulunmak isteyen anne baba ve öğretmenlere etkili bir yaklaşım kazandırarak; çocuklarınızı kendine güvenen, denemekten ve hata yapmaktan korkmayan, geriye dönüp düzeltmeler yapabilen, kendisiyle ve sizlerle barışık mutlu bireyler olabilmelerine katkıda bulunmaktır. Öğretmenle..»»
Mustafa Onur Kan

Eğiten Kitap

İleri düzeyde yazma becerisi gerektiren, bilimsel dilin kullanıldıgı, kendine özgü kuralları olan dizgesel bir metin olusturma süreci olarak tanımlanan akademik yazma, bilimsel metin olusturanlar açısından oldukça önemli bir kavramdır. Akademik yazma ve akademik yazmaya dair metindilbilimsel konuları ele alan çalısmaların egitsel işlev boyutuyla metin olusturucuların dah..»»
Hülya Gülay Ogelman

Eğiten Kitap

Okul öncesi dönem, gelişim ve öğrenme açısından yaşamın en hızlı dönemidir. Yaşamın ilk yıllarındaki deneyimler çocuğun hayatında kısa ve uzun süreli etkilere yol açmaktadır. Bu deneyimlerde akranIarın da payı büyüktür. Akranlar, aileden sonra çocuğun düzenli ve uzun olarak sosyal etkileşime girdiği ilk kişilerdir. Bununla birlikte akranlar, öğretmen, rehber, model olman..»»
Kolektif

Eğiten Kitap

Son dönemlerde sıklıkla kitap, bilimsel tez ve makalelere konu edilen sorunlardan biri de “İLETİŞİM”dir. Günümüzde gelişen teknoloji ve ona bağlı olarak üretilen elektronik iletişim araçları ile kullanılan ağlar dünya sınırlarını aşmış, uzaya ulaşmıştır. Bu nedenle iletişim çağı olarak da isimlendirilen çağımızda, bilim insanlarının iletişim ile ilgili araştırmaları yoğ..»»
Mustafa Savaş

Eğiten Kitap

Arka Kapak Yazısı     Orman birbirinden ilginç hayvanlarla dolu. Ah, ne şaşkınlık! Etrafına bakarken yavru fil, düştü başına bir Hindistan cevizi. Ve unuttu kim olduğunu. Bakalım, kim olduğunu bulma macerasında neler neler yaşayacak küçük yavru.     »»
Pınar Bingül Göksun

Eğiten Kitap

Arka Kapak Yazısı     Üç arkadaş, ilgileri biribirinden farklı. Kendi hobileri olmuş tüm dünyaları. Birlikte geçirdikleri anların kıymetini yeniden hatırlamalı. Arkadaşlık ve iletişim becerileri üzerine bir öykü.     »»
Mustafa Savaş

Eğiten Kitap

Arka Kapak Yazısı       Yeni yıl yaklaşırken, Üç tilki kardeş de bekliyor hediye. Ancak ailenin bütçesi tek bir kardeşe yetecek kadar. Belki sorunlarına oy kütüğü çare olabilir. Bakalım, oy kütüğünden nasıl bir sonuç çıkacak?     »»
Onur Erol

Eğiten Kitap

Arka Kapak Yazısı     Çilli suratlı ÇİKO gözdesi karamelli çikolatasını aldı bakkaldan. Arkadaşlarından gizli gizli, hızlı hızlı, kırt kırt başladı yemeye. Lila etekli LA köşeyi döner dönmez ÇİKO’yu gördü. ÇİKO, elinde kalan parçayı LA görmesin diye cebine attı. TA geldi yanlarına takla ata ata. Başladı kahkaha atmaya. Ve birlikte şarkılarını söylediler. çiko çiko l..»»
Kolektif

Eğiten Kitap

Arka Kapak Yazısı   Geçmişten günümüze kadar ulaşmış, uzun deneme ve gözlemlere dayanılarak söylenmiş ve halka mal olmuş öğüt verici nitelikteki sözlere atasözü denir. “Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya” adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili açıklamaların okunarak atasö..»»
Kolektif

Eğiten Kitap

Mahmut Yılmaz

Eğiten Kitap

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.