Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Artshop Yayıncılık

Artshop Yayıncılık

• Artshop Yayıncılık Kitapları | • Artshop Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Artshop Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Artshop Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 117 kitap bulunuyor."Artshop Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Feyzan Korur

Artshop Yayıncılık

Durmadık Karla karışık yağmurAşkla karışık benSoluksuz yağdıkHiç durmadık     »»
Aylin Uyar

Artshop Yayıncılık

“Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar; ya bir insan bir yolculuğa çıkar ya da şehre bir yabancı gelir.” Tolstoy Doğduğumuz gün muhteşem bir yolculuğa çıktık... Sayısız kimliklerimizle, hikayelerimizle her gününü bazen acıya ve kedere bazen de neşeye, eğlenceye, binbir türlü duyguya bezediğimiz muhteşem bir yolculuk! Peki siz kimsiniz bu yolculukta? Bir kahraman mı, bir kurban mı? Yolculuğ..»»
Sadık Yaşar

Artshop Yayıncılık

kişiarar bulur kendi hakikatiniama bilmezkendi hakikatini     »»
Eyüp Ekinci

Artshop Yayıncılık

sürüyor gökyüzünü rüzgârın pulluğu devriliyor zaman yeni bir yol açılıyor kırıklıklarımda dilden dökülen inciler eyvah ve aman! azabıyla sırtlanıyor ölü korkularım. yukarıda tanrılar gülüşüyor sefil ve yaman.   kürüyor gökyüzünü günahlarım yuvarlanıyor büyüyerek yasımızı tutacak belki çaresizlik ölümün soğukluğu gövdeyi titretmekte çıplaklıkla birleşerek gü..»»
Turan Kayıkçı

Artshop Yayıncılık

Cılavuz gerçekten doğudan ülkeye doğan güneşti. Küçük yaştaki öğrencilerle, liseli öğrencilerin ilişkileri bir düzen içindeydi.  Oldukça sosyal ve aktiftiler. O küçük yaşta ülkenin sorunlarının ağırlığını omuzlarında taşıyan el değmemiş yayla çiçekleriydi. Gerçek öğretmenliği onlardan öğrendim. Birbirimize öğretmenlik yaptık. Sınıflarda şiir, roman, öykü örnekleri üzerin..»»
Hasan Aydın

Artshop Yayıncılık

Evin üst tarafındaki köye egemen tepeye vardığında Gökkır dans etmeyi sürdürüyor, arada şaha kalkıp kişniyordu. Nasıf’ın altı yaşındaki oğlu Hasan, Gökkır’ın üstündeki babasını bir destan kahramanı izler gibi izliyordu heyecan içinde. Herkes, işini gücünü bırakıp seyre çıkmıştı Gökkır’ı. Görsel bir şölene dönüşmüştü Gökkır’ın bahar dansı.       »»
Hasan Aydın

Artshop Yayıncılık

Vapur dediğin büyük olacak İçine en az bir çift yürek sığacak Bir de sevgilileri buluşturmak için Martılarla yarışacak Vapur dediğin sevgilim Durmadan rıhtım rıhtım koşacak Bir gün seni getirecek bana Bir gün beni sana götürecek Vapur dediğin halden bilecek       »»
Deniz A. Tüzün

Artshop Yayıncılık

Ve çocukların gülüşleri Bize en güzel armağandır       »»
Deniz A. Tüzün

Artshop Yayıncılık

Ve çocukların gülüşleri Bize en güzel armağandır       »»
Barboros İrdelmen

Artshop Yayıncılık

Önce rüzgârlara bak Meltemsem deniz kıyısında olurum Ya da ormanda bilirsin Severim yaprakları hışırdatmayı Rüzgârlarda bulamazsan Nehirlere ırmaklara çağlayanlara bak Bazen fışkırırım bir volkandan Ya da depremlerde ara beni Geceleri ya yıldız ışığında Ay varsa halesinde Yakamozunda Bulursun beni Bazen bir yıldıza biner Bir ufuktan diğerine Kayar giderken ..»»
Tülin Ayta

Artshop Yayıncılık

Değerli sanatçı Prof. Dr. Tülin Ayta'nın akademik sanat dünyamızda bugüne kadar eksik olduğunu düşündüğüm mesleki sözlüklerden “Toprak Sanatları Terminolojilerini” literatürümüze kazandırmış olması, bu alanda yeni bir zenginliktir. Ayta'nın bu çalışmasının Türkçe dışında üç dildeki karşılıkları da eseri ayrıca daha faydalı bir eğitim yayını haline getirmektedir. Serami..»»
Özkan Mert

Artshop Yayıncılık

Özkan Mert, kuşağının dize ustaları arasında birinci sırayı yakaladı: Gerçekten şiire müthiş bir açılışı var. Şiiri, dizeyi, imgeyi, dünya konukluğunu nasıl yakaladı! Her yanıyla gerçek bir şair karşısındayız.İmgeyi gözünden vuruyor. Cemal Süreya   Büyük bir şiirin içindesin sen kardeşim.Bizim şiirden başka hayatımız yoktur. İlhan Berk   Özkan usta,soluklu, kaf..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.