Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İcat Kitabı - İcat Kitapları

İcat konu başlığında toplam 119 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İcat kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Duncan Brewer

Tudem Yayınevi

100 adımda İcatlar, sizi çağlar boyunca ortaya çıkan dahice fikirler ve icatlarla buluşturuyor. Tam 100 icat, hem bilgi hem de detaylı çizimlerle ateşin icadından teknolojinin son buluşlarından olan lazere kadar geniş bir yelpazede sunuluyor. Bu kitapla pusula kullanmayı, gölge saati yapmayı ve Afrika’daki kabilelerin nasıl haberleştiğini öğreneceksiniz. Tam 100 gerçek Ayrıntılı çizimler ..»»
Kolektif

Foundation for Science Technology & Civilisation

Kahve çekirdeklerinin, torpidoların, ameliyat skalpellerin, kemerlerin ve rasathanelerin, hepsinin ortak yönü nedir? Leonarda da Vinci uçma fikirleri orjinal miydi? Kim haplar için kapsülü akıl etti ve Fibonacci matematik hünerlerini nereden öğrendi ? Bu soruların cevapları ve daha fazlası bu kitapta bulanabilir. 600 yılından 1600 yılana kadar olan uygarlığın altın çağı ortaya çık..»»
Kolektif

Fstc Ltd

Kahve çekirdeklerinin, torpidoların, ameliyat skalpellerin, kemerlerin ve rasathanelerin,hepsinin ortak yönü nedir? Leonarda da Vinci uçma fikirleri orjinal miydi? Kim haplar için kapsülü akıl etti ve Fibonacci matematik hünerlerini nereden öğrendi ? Bu soruların cevapları ve daha fazlası bu kitapta bulanabilir. 600 yılından 1600 yılana kadar o..»»
Salim T S Al-Hassani

NTV Yayınları

1001 İCAT DÜNYAMIZDA İSLAM MİRASI... Kahve çekirdeklerinin, torpidoların, ameliyat skalpellerin, kemerlerin ve rasathanelerin, hepsinin ortak yönü nedir? Leonarda da Vinci uçma fikirleri orjinal miydi? Kim haplar için kapsülü akıl etti ve Fibonacci matematik hünerlerini nereden öğrendi ? Bu soruların cevapları ve daha fazlası bu kitapta bulanabilir. 600 yılından 1600 yılana kadar olan uyg..»»
Hüseynağa RzayevÖmer ŞekerciAygün Hasanova

Pelikan Yayıncılık

It was originally intended that this book should, along with traditional syntactic problems, also include materials on new methods in linguistics. But some time ago it became apparent that it would not be feasible, from purely technical point of view, to arrange the whole bulk of material within one single volume. Therefore, it has been decided to reset it in separate volumes. The present book, be..»»
Ömer Şekerci,Hüseynağa Rzayev,Aygün Hassanova

Pelikan Tıp Teknik

It was originally intended that this book should, along with traditional syntactic problems, also include materials on new methods in linguistics. But some time ago it became apparent that it would not be feasible, from purely technical point of view, to arrange the whole bulk of material within one single volume. Therefore, it has been decided to reset it in separate volumes. The present book, be..»»
Walter Jerrold

Serüven Kitap

A Life Dedicated To Science: Michael Faraday»»
Mary Wollstonecraft

Platanus Publishing

“May I be allowed to extend the comparison to a profession where more mind is certainly to be found; for the clergy have superior opportunities of improvement, though subordination almost equally cramps their faculties? The blind submission imposed at college to forms of belief, serves as a noviciate to the curate who most obsequiously respects the opinion of his rector or patron, if he means to r..»»
Pennie Stoyles,Peter Pentland

TÜBİTAK Yayınları

A'dan Z'ye İcatlar ve Mucitleri her gün kullandığımız buluşları tanıtıyor. Buluşlar bazen kazara ortaya çıkmış bazen de bir anlık ilhamla. Pek çoğu ise önceki icatların geliştirilmesiyle... Hatta bazı durumlarda mucitler buluş yapmak için kıyasıya yarışmış. Her bir icat, mucidi, tarihçesi, çalışma prensibi ve benzer başka buluşlarla birlikte tanıtılıyor. Zaman dizinleri, "Biliyor muydunuz?" bölüml..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.