Elmas nasıl yontulmadan kusursuz olmaz ise; insan da acı çekmeden olgunlaşmaz. (Konfüçyüs) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

OKULUM OKULUM GÜZEL OKULUM

OKULUM OKULUM GÜZEL OKULUM

OKULUM OKULUM GÜZEL OKULUM
Bir okul bu kadar güzelleştirilebilir. Şehit Abdullah Tayyip İmam Hatip Ortaokulu pek de güzel oldu. Başta okulun müdürü Aşkın UĞURLUEL, Görsel Sanatlar Öğretmenleri Gökçe AYDIN ve Selma KAYA AYGÜN aldılar ellerine fırçaları okulun bahçe duvarına resimler yapmaya koyuldular. Birbirinden yetenekli öğrenciler de onlara yardım ettiler.
Öğrencilerin büyük zevk aldıkları her hallerinden belliydi.
"Resim sanatı özlem, duygu ve düşüncelerin belirli estetik kurallar çerçevesinde iki boyutlu düzlem üzerine yansıtılmasına dayanan sanat dalıdır. Yüzey üzerine renklerle, zihinsel eylemin ifadesi estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Okulumuzun cıvıl cıvıl, rengarenk olması öğrencilerimizin daha mutlu olmasına katkı sunacaktır. Mutlu öğrenci, mutlu öğretmen ve başarı. Bu güzel çalışmadan dolayı değerli Görsel Sanatlar öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum.
HABER: İSMAİL MALATYA

Etiketler:
OKULUM OKULUM GÜZEL OKULUM başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

OKULUM OKULUM GÜZEL OKULUM başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
15.10.2019 18:29:29
Toplam 0 yorum yapıldı
144 çoğul gösterim
139 tekil gösterim


Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.