Hiç unutulmayacak yüz anne yüzüdür.-- Hz. Muhammed [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Bunlarda Şeref Yok

Beni bilenler bilir. Bilenler nasıl kalem tuttuğumu da bilir.

Yakuphan Kılınç’ı okuyanlar Yakuphan Kılınç’la uğraşanların olduğunu da bilir. Bu güne kadar hayatım da çok şerefsiz gördüm. Ama son iki üç yıl içinde gördüğüm şerefsiz kadar da şerefsiz görmedim. Bu son iki üç yıl içinde çok şerefsiz gördüm. Bunlar öyle böyle şerefsiz değil. Bunlar en kaliteli şerefsizlerden.

Hani Allah’ın huzurundan kovduğu şeytan varya işte bu şerefsizlerin başını o şeytan tutuyor. Allah’ın huzurundan kovduğu şeytana gelince. Öbür tarafta görevden ayrılma durumları nasıl bilmiyorum. Eğer istifa falan yazılıyorsa Allah’ın yarattığı şeytan istifasını yazıp görevden ayrılmıştır. Yada görevinden sözlü olarak ayrılmıştır. Allah’a senin bu bazı kulların zaten şeytan olmuş bana yapacak iş kalmadı demiştir.

Hal böyle olunca benim peygamberlere olan inancım da azaldı. Allah’a inancım tam. Onun varlığına dair işaretler var. Mesela bizi yarattı. Gökyüzü var. Güneş doğduruyor ay doğduruyor. Kışın yağmur dolu kar yağdırıyor. Bazı ölenler toprak altında çürümüyor. Bu çürümeyen ölülerin yattığı yerden yol geçemiyor. Giren kepçeler dozerler bu bölgelerde bozuluyor. Velhasılkelam bunların hepsi Allah’ın varlığına işarettir. Ama peygamberlere dair bir işaret yok. Peygamberlere dair şüphelerim var. Ben peygamberim diye insanları kandırmış olabilirler. Dünya da ne oyunlar dönüyor. Bunların olması olabilmesi gayet mantıklıdır.

Şu anda yazıyı nasıl sonuca bağlayacağımı düşünüyorum. Hah buldum. Benim sosyal medyada benimle uğraşanlara nasıl söküp saydığımı biliyorsunuz. Kendilerine sövdürmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Şu anda benim ev dinleniyor. Nasıl dinliyorlar bilmiyorum. Ya içerden yada dışardan dinliyorlar. Bugün evin içinde türkü dinliyordum. Ben türküyü açtım birisi de konuşarak balkonuna çıktı. Daha yazacak şey çokta başka bir yazıya kalsın. Bunlarda şeref yok.

Onüç aralık ikibinonbeş

Yakuphan Kılınç


Etiketler: sayfam ,
Bunlarda Şeref Yok başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Bunlarda Şeref Yok başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
12.1.2019 01:21:32
Toplam 0 yorum yapıldı
229 çoğul gösterim
158 tekil gösterim