Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Hayvanat Bahçesi

Bu dünyada insanat bahçesi bulmak oldukça güçtür. Ama hayvanat bahçesi bulmak kolaydır. Bu dünyanın bazı yerlerinde hayvanat bahçesi var.

Bazı hayvanlar vardır bazı yerlerde çalışırken yalakalık yaparlar. Bazı hayvanlar işini görmek için rüşvet verir.

Değerli insanlar bu tür hayvanlar fırsatçıdır. Bu tür hayvanlara fırsat vermeyin. Kimseye üzerinizden para kazandırmayın. Bir iş yerinde herkes nasıl çalışıyorsa sizde öyle çalışın. Siz çalışırken başkaları yan gelip yatmasın. Bugün siz çalışırken yatanlar yarın sizinle uğraşmaya başlar. Niye biliyor musunuz? Sizinle uğraşıp çalışıyor görünmek için. Bir zamanlar hayvanat bahçesinin birinde hayvanın birisi bana ne dedi biliyor musunuz? Ben seninle uğraşacağım ki çalışıyor görüneceğim dedi.

Kimsenin önünde eğilip kendinizi küçük düşürmeyin. Bu tür şerefsizlere de dediğim gibi fırsat vermeyin. Hakkınızı kimseye yedirmeyin. Beni sorarsanız nerde bir haklı varsa ben ölünceye dek onun yanındayım.

15.04.2015/13:50

Yakuphan Kılınç


Etiketler: sayfam ,
Hayvanat Bahçesi başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Hayvanat Bahçesi başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
1.1.2019 02:53:24
Toplam 0 yorum yapıldı
274 çoğul gösterim
271 tekil gösterim