Birinin iyi niyetini istismar etmek, o iyi niyetin başkalarına sunulmasını da yok eder. Noblese Oblige [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
UrbanKitap

UrbanKitap

• UrbanKitap Kitapları | • UrbanKitap İletişim Bilgileri | • UrbanKitap Hakkında Bilgi
Sitemizde UrbanKitap isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor.
Nurçay Türkoğlu (Yayına Hazırlayan)Mehmet Öztürk (Yayına Hazırlayan)Göksel Aymaz (Yayına Hazırlayan)

UrbanKitap

İletişim kurmanın amacı ***anlaşabilmek*** mi? Kendimden başkalarının varlığından haberdar olduğumu belirtmek mi? İşaretlere neden ihtiyaç duyuyorum? İletişim her zaman hareketli midir? Sessizlik ve hareketsizlik bir şeyler anlatmaz mı? Mağara duvarlarına geyik resmi çizen avcı kiminle iletişim kurmaya çalışıyordu? Roma imparatorları devasa büyüklükteki anıt binaları neden inşa ettird..»»
Lemi Özgen

UrbanKitap

Lemi Özgen, o değişik ve çarpıcı üslubuyla bugüne kadar iyi tanıdığımızı sandığımız yazarların bambaşka yanlarını gösteriyor bizlere. Kitapta yılkıya bırakılmış Abbas Sayar, kadın sevgilisine hüzünlü aşk mektupları yazan Mihri Hatun, kavun acısı bir yalnızlık içinde anılarının peşinde koşup duran Sait Faik, ***saçım kesik değildi*** diyen Adalet Ağaoğlu, sevdiğine utangaç bir şekilde ..»»
Derleme Cemal Güzel

UrbanKitap

Profesör Ünsal Oskay'a ithaf edilen bu kitapta, küresel medya-yerel medya ayrımı, toplumsal hareketler, kamusal alan, sinema, televizyon, siyaset ile medya ilişkisi, dijital kültürü paylaşmak, gündelik yaşam, toplumsal cinsiyet ve medya etkileşimi, gençlik ve medya gibi güncel konular, yazar, gazeteci ve akademisyenler tarafından tartışılıyor. Medyanın tanınmış isimleri Hıfzı Topuz, E..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.