Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Remzi Kitabevi

Remzi Kitabevi

• Remzi Kitabevi Kitapları | • Remzi Kitabevi İletişim Bilgileri | • Remzi Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Remzi Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 1344 kitap bulunuyor.
Nuri Balcı

Remzi Kitabevi

Arka Kapak Yazısı     Deniz, Kara Savaşları ve Cephe Gerisi (1915) Araştırmacı yazar Nuri Balcı, bu kitabı yeni ve az bilinen kaynaklara da ulaşarak özenli bir çalışmayla hazırladı. Çanakkale Savaşı, yakın tarihimizin dönüm noktalarından biridir.  Yüzyıllardır Avrupa devletleri karşısında yenilen ve gerileyen Türkler, Çanakkale Zaferi’yle bu gidişe son vermiştir.  I. D..»»
Kolektif

Remzi Kitabevi

Arka Kapak Yazısı     Anne ve Babalar: Bu kitap, içerdiği 200’den fazla çıkartmayla, çocuğunuzun sayıları, renkleri ve şekilleri eğlenerek öğrenmesini sağlayacak.       »»
Aygün Tuçe Ataş

Remzi Kitabevi

Sosyal becerileri gelişmiş çocukların özgüvenleri yükselir, aile,arkadaş ilişkileri güçlenir ve okul başarıları artar. Çocuklukdöneminde kazanılmayan sosyal beceriler, yetişkinin iş, sosyal veözel yaşamında sorunlara ve mutsuzluğa yol açar. Unutmayın ki,yaşam doyumu büyük oranda sosyal becerilere bağlıdır.Çocuklar İçin Gerçek Yaşam Becerileri kitabı, 6 ana başlık altında..»»
Kolektif

Remzi Kitabevi

1000 sözcük ve resimden oluşan bu kitabı çocuğunuzla birlikte okurken, gördükleri hakkında onu konuşmayayönlendirin. Böylece hem anlatım becerisini geliştirebilir hem de kolay ve zevkli bir şekilde yeni sözcükler öğrenmesinisağlayabilirsiniz.       »»
Ömer Seyfeddin

Remzi Kitabevi

Türk klasik edebiyatının önde gelen yazarının bu kitabında şu öyküleri yer alıyor: Pembe İncili Kaftan; Forsa; Topuz; Yalnız Efe; Başını Vermeyen Şehit; Kurumuş Ağaçlar; Teke Tek; Gizli Mâbed; Binecek Şey; İlk Cinayet; Çakmak; Velinimet; İlk Namaz; Türbe; Bir Temiz Havlu Uğruna; Kurbağa Duası. »»
Abdullah Ağar

Remzi Kitabevi

Abdullah Ağar, “meskûn mahal”lerde, dağlarda ve Fırat Kalkanı’nda savaşan Mehmetçikleri anlatıyor!   Komando tugaylarında ve Özel Kuvvetler’de yıllarca komutanlık yapan, sayısız çatışmaya giren ve Irak dağlarında belinden üç kurşunla vurulan Abdullah Ağar, yıllar sonra tekrar bölgeye gitti. Tam 4 yıl, 1 gün, 7 saat terör ateşinin kasıp kavurduğu, kızılca kıyametin kopt..»»
Jak Deleon

Remzi Kitabevi

Alkolsüz kokteyllerin en büyük özelliği, aile ortamlarında (evlerde) rahatlıkla hazırlanabilmesi ve her yaşta insana sunulabilmesidir. Enerji oranları yüksek, kalorileri düşük olan meyve kokteylleri, "aperatif" olarak alındığında hem iştah açar, hem de yemekle birlikte içildiğinde sindirimi kolaylaştırır. Bu kitap, ülkemizde bu konuda ilk çalışma olma niteliğini taşımaktadır.»»
N. D. Wilson

Remzi Kitabevi

Hem ilkgençlik çağı çocukları için hem de yetişkinler için olağanüstü fantastik bir serüven...

12 yaşındaki Henry York, teyzesi ve eniştesinin evinde, üç kuziniyle birlikte kalmaktadır. Bir gece tavan arasındaki odasında uyumak üzereyken başucundaki duvarda bir takırtı duyar. Ertesi gece de aynı yerden kafasına bir sıva parçasının düşmesiyle uyanır. Sıvanın koptuğu yerde topuz biçimli iki..»»

Jak Deleon

Remzi Kitabevi

100 İstanbul (ciltli)»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.