Akıllı bir insan kazandığı paranın bırazını, aldığı nasihatın ise birçoğunu bir yana koyar. Harry Carns [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kerasus Yayınları

Kerasus Yayınları

• Kerasus Yayınları Kitapları | • Kerasus Yayınları İletişim Bilgileri | • Kerasus Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Kerasus Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor.
Uluhan Ataç

Kerasus Yayınları

Platon Snop Bir Edayla Babür'ü Süzdü. Karşılıklı Ellerini Uzatıp Tokalaştılar... Hareketli bir hayat yaşamış olan Babür, bir dönem gelmiş ve yalnız kalmıştır. Geçmişini, olmasını istediklerini ve olamayanları düşünmeye başlar. Felsefe ve mitoloji onu ilgilendirse de, o şimdi başka şeyler düşünmek ister. Kafasında bir sürü "niçin"ler vardır. Niçin? İstediği gibi bir aşk yaşayamamış, bir aile ..»»
Argün Albayrak

Kerasus Yayınları

Cavidan; 1500'lü yılların ortalarında geçen, gerçek tarihi vakalarla renklendirilmiş bir kurgu-romandır. Osmanlı'nın en cabbar dönemlerinde; 'bakire ruhu ve bir başına kaldığı bedeniyle Fransa topraklarında istihbarat yapan Egeli bir kızın ölümsüz mücadelesi... Cavidan; içinden bir türlü çıkamadığı geçmişini aydınlatmak için uğraş verirken, Osmanlı'ya olan inanç ve bağlılığını yüceltmek adına yaş..»»
Onur Erdiren

Kerasus Yayınları

Çizim Teknikleri, güzel sanatlara hazırlanan, resim kurslarına giden, çizimle ilgili teknikler öğrenmek isteyen ve reklam tasarımıyla ilgilenenler için hazırlanmış bir başvuru kitabıdır... (Tanıtım Bülteninden) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.