Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İleri

İleri

• İleri Kitapları | • İleri İletişim Bilgileri | • İleri Hakkında Bilgi
Sitemizde İleri isimli yayınevine ait Toplam 16 kitap bulunuyor.
Talat Turhan

İleri

2004 yılının 30 Ağutos`una girerken, yine Türkleri Anadolu`dan atmak için çabalayan emperyalist güçlerle boğuşuyoruz. Gerek Kıbrıs`ta, gerek Güneydoğumuzda emperyalist güçlerin maşalığına soyunanlarla mücadele ediyoruz. Türk`ün Anadolu`da tutunmasının iki önemli üssü olan Kıbrıs ve Güneydoğu`da gerek Yunan yayılmacılığına, gerekse Kürt bölücülüğü ve istilacılığına karşı,30 Ağustos önümüzü açac..»»
Erkin Yurdakul

İleri

ATATURKCULUK VE ULUSAL SOL»»
Muzaffer Ayhan Kara

İleri

Karanlık ve kirli bir döneme ışık tutup o dönemin çirkin içyüzünü gözler önüne seren Bomba Davası- Savunma’nızı yararlanarak, öğrenerek okudum.12 Mart döneminde ‘Bomba Davası’ nedeniyle yargılanan E. Kur. Yb. Talat Turhan da Ziverbey Köşkü’nde en ağır işkencelerden geçmiş ve işlemediği bir suç zorla kendisine kabul ettirilmek istenmişti. »»
Özgür Erdem

İleri

CHE»»
Şener Üşümezsoy

İleri

DEPREM REHBERI VATANDAS ICIN»»
Semih Tufan Gülaltay

İleri

FETHULLAH MUSLUMAN MI?»»
Talat Turhan

İleri

Türk silahlı Kuvvetleri bünyesinde Genç Kemalistler Ordusu adı ile bir örgüt kurulmuştur. GKO her türlü düşüncenin üstünde ve hiçbir siyasi yapılanmayla ilgisi olmayan bağımsız bir örgüttür. Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları sınıf ve rütbe farkı aramaksızın GKO’nun tabii üyesi kabul edilmektedir. GKO; bütün buj görevleri aynen yerine getirebilmek için zaman zaman Silahlı Kuvvetler mensupları aras..»»
Güngör Türkeli

İleri

HARBIYE'DEN BABIALI'YE BIR IHTILALCININ ANILARI»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.