Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ezgi Kitabevi Yayınları

Ezgi Kitabevi Yayınları

• Ezgi Kitabevi Yayınları Kitapları | • Ezgi Kitabevi Yayınları İletişim Bilgileri | • Ezgi Kitabevi Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Ezgi Kitabevi Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor.
Kamil Orhan

Ezgi Kitabevi Yayınları

"Kara Talih, Beyaz Perde" öncelikle, emeğin uygarlık tarihi içindeki öyküsüne dikkat çekmeyi hedefleyen bir çağrıdır. Bu çağrıyı halihazırda içtenlikle duymuşsanız ya da kulak vermek istiyorsanız içerideki sayfalarda yabancılık yaşamayacaksınız. Elinizdeki eser, yüzyılları bulan bu maceraya farklı bir araçla bakmaya çalışan bir psikologun emeğidir. Özgünlüğü, kullandığı yöntemdedir. Dünyanın en..»»
İlker Parasız

Ezgi Kitabevi Yayınları

1990'lı yılların başlarından beri dünyada yaklaşık 24 Merkez Bankası enflasyon hedeflemesi çerçevesinde para politikası uygulamasını benimsemiştir. Bu bağlamda bir makro ekonomik uzlaşıdan söz edilmektedir. Aynı dönemde izlenecek para politikasında göz önüne alınacak büyüklükler için John Taylor, kendi adıyla ünlenen kuralı geliştirilmiştir. Aynı dönemde fiyat düzeyinin Maliyeye Teorisi, Hoş Olmay..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.