Kişilik, kendi öz düşmanını kendi öz yuvasında barındırır. Bergson [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sadaka Kitabı - Sadaka Kitapları

Sadaka konu başlığında toplam 24 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sadaka kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mehmet Z. Sungur

Büyükada Yayıncılık

Evlilik, bugün birçok ülkede kendisine yatırım yapanların neredeyse yarısını hayal kırıklığına uğratan ve iflas ettiren bir kurumdur. Başka bir deyişle istatistikler, birçok ülkede iki evlilikten birinin boşanma ile sonuçlandığını göstermektedir. Eğer bu istatistikler, yapacağınız evlilikle ilgili değil de bir iş ortaklığı ile ilgili olsaydı, yani istatistiklerine çok g..»»
Ümit Dağcı

Vaveyla

"Bir Ankara Hikayesi" uzun soluklu roman olmasının yanı sıra anlatım tarzı ile bir dizi film senaryosu tadıyla geçmişi ve geleceği kurgusal anlamda kusursuz bir şekilde bağdaştıran bir eserdir. İçerisinde dram, macera, polisiye, aşk ve entrikanın yanında, kahramanların biyografik hikayelerini barındıran romanımız; ana karakter Pekcan Sert'in etrafında birleşen tüm hayatl..»»
Bekir Burak

Rehber Yayınları

Asr-ı Saadet, bütün olarak incelenirse, Efendiler Efendisi'ni ve ashabını daha iyi anlamış oluruz. Ömürlerini Efendimiz'le (s.a.s.) birlikte tamamlamış olan sahabelerin hayatlarına vakıf olunca da Asr-ı Saadet'i daha yakından inceleyebiliriz. Bu açıdan, Rehber Yayınları arasından yayınlanan Hazreti Ebubekir kitabı önemli bir çalışma. Hz. Ebubekir'in hayatı, çarşı ve pazardan hilafete giden yolda..»»
Meryem Canan Ceylan

Ahsen Yayınları

İnsanlık tarihi ile birlikte başlayan ilişkilerdeki faktörel dengeler, Habil ile Kabil'in mücadelesiyle başlar. O günden bu yana insan ilişkilerinde iki zıt faktör öne çıkmıştır. Birinde, ya denge korunmuş; orta yok tutturulmuştur ki bu tarihte çok az bir zaman diliminde gerçekleşebilmiştir... Ya da insanlar arası ilişkiler darbe alarak, ortalık kaosa dönmüştür. Her ne kadar "modern toplum" i..»»
Ahmet Haldun Terzioğlu

Panama Yayıncılık

Kazım Karabekir Paşa, büyük bir kahramandır. Kurtuluş Savaşı'mızın en önemli kumandanlarından ve Atatürk'ün silah arkadaşıdır. Yaşamı boyunca Türk milletine sadakatle hizmet etmiştir. Böylesi kahramanlar ancak Türk milletinden çıkar.       »»
Chip R. Bell

Elips Kitap

MANYETIK SERVIS MUSTERI SADAKATI YARATMANIN SIRLAR»»
Nick Hornby

Sel Yayıncılık

Plak dükkanı sahibi Rob, otuz beş yaşına geldiğinde hayatta pek de başarılı olmadığının farkına varır: saygın bir işi yoktur, insanları müzik zevklerine göre sınıflandırmaktadır ve daha da önemlisi henüz evliliğe gidebilecek bir ilişki kurmayı başaramamıştır. En son sevgilisi Laura da onu terk edince eski sevgilileri ile tekrar görüşüp neden ilişkilerinde başarısız olduğunu anlamaya karar v..»»
Nora Roberts

Epsilon Yayınları

Roberts'ın gözüpek kadın kahramanı Eve Dallas, bu defa Cassandra isimli terörist grupla mücadele etmek zorunda kalıyor. Acımasız Cassandra şehrin tarihi yerlerinde bombalarını birer birer patlatırken, masum insanları kurtarmak ve olayı çözmek Eve Dallas ve ekibine düşüyor. Eve, içgüdüleri, yardımcısı Peabody ve yakışıklı kocası Roarke'ın da yardımıyla, canı pahasına bu gizem dolu dosy..»»
Hekimoğlu Süleyman Özcan

Çise Kitap

İyi ile kötünün savaşı ezelden ebede bitmeyecek bir süreçtir. Doğrunun yanlışla, güzelin çirkinle, hakkın haksızlıkla, dostluğun düşmanlıkla, iyiliğin kötülükle mücadelesi kıyamete kadar devam edecektir. Bir kış vakti gelen asrın dertlileri, Türkiye'den dünyaya uçurdular barış güvercinlerini. Bu güvercinler; karartılmış, kirletilmiş, uyutulup köreltilmiş toplumları kurtuluş müjdelerinin nuruy..»»
İnci Aral

Turkuvaz Kitap

İhanetin en uğursuzunu yaşayan Azra, tutkuyla bağlandığı, saplantılı hatta bencilce bir aşkla sevdiği Ferda ve ihanet nesnesi üçüncü kişi. Bir aşk-nefret ikilemi içinde, üçlü bir ilişkinin girdabında savrulan insanlar; çözümsüzlüğün, ikiyüzlülüğün, aşka tutsaklığın yakıcı çemberine kıstırılmış üç kişi. Yaşamın kıyısında çözümsüz kalan Azra, her şey bittiğinde belleğinin ışığında şimdiyle geçmiş a..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.