Kapitalistler öylesine para delisidirler ki, bize bir gün onları asacağımız urganı bile satarlar. (Mao) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Pelte Kitabı - Pelte Kitapları

Pelte konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Pelte kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Erich Kastner

Nüans Publıshıng

Bu seride değişik seviyelerde klasik ve çağdaş edebi eserlerin Almanca öğretimine uyarlanmış biçimlerinin yanında Almanca öğretimi için yazılmış özgün kitaplar da bulunmaktadır. Almanca öğrenenler için hazırlanan ve beş zorluk derecesine ayrılmış bu serideki okuma kitaplarının ilk seviyesinde 400 temel kelime kullanılırken 5. seviyede 2400 kelim..»»
Kemal Kenan Ergen

Leman Kitapları

Dana: Okuma - yazma öğretirken Babam'ın bana ödev olarak verdiği ilk kelime... Malak: Okuma - yazma öğretirken Babam'ın bana ödev olarak verdiği ikinci kelime... Artık Dana yazmıycam diye çok sevinmiştim... Manda: Okuma - yazma öğretirken Babam'ın bana ödev olarak verdiği üçüncü kelime... Tüm hayvan yavrularından nefret etmeye başlamıştım ki Babam beni bir kez daha kurtarıyordu... Yoksa tam m..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.