Cahil cesur olur. Hz. Muhammed (S.a.v) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Nine Kitabı - Nine Kitapları

Nine konu başlığında toplam 91 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Nine kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Oğuzhan CengizSelim Çoraklı

Bilge Oğuz Yayıncılık

İlköğretim okulları müfredatına paralel olarak hazırladığımız "Okul ve Aile Etkinlikleri Antolojisi" isimli eserimiz aylar süren bir çalışmanın ürünüdür. "Yeni nesil eğitim sistemi" için eşsiz bir kaynak olan kitap; Alanında uzman kişiler tarafından öğretmen, öğrenci ve velilerin eğitim sistemindeki ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır.»»

Ayşe Nuhoğlu

Beta Basım Yayım

Aile Düzenine Karşı Suçlar»»
Tanya E. Lawrence

Libra

Akhtar: A Persian Language Newspaper Published in Istanbul and the Iranian Community of the Ottoman Empire in the Late Nineteenth Century By the second half of the nineteenth century Istanbul had become an important social and political environment for many Iranian activists and politicians who had been exiled from Iran. This community formed a highly active opposition base involved in Iranian pol..»»
Nick Ward

İş Bankası Kültür Yayınları

Macera deyince akla ilk gelen kişi büyükannedir. Bu yüzden Rodney'in babası bir uzay gemisi icat ettiğinde ona ilk binen de büyükanne oldu. Rodney bir aksaklığı tamir etmek için son dakikada gemiye binince, büyükanneyle birlikte uzaya fırladı. Acaba onları uzayda nasıl bir macera bekliyor? Nick Ward'dan müthiş bir fantastik hikâye okuyacaksınız. (Tanıtım Bülteninden) »»
Richard Dawkins

Hil Yayınları

Gen Bencildir, Kör Saatçi ve Tanrı Yanılgısı`nın yazarından, evrim hakkında bugüne dek yayımlanmış en anlaşılır, en sürükleyici kitap...

Yazmaktaki yeteneği, İngiliz kültürünün zamanımızdaki en büyük ustalarına verilen Shakepeare Ödülü`yle taçlandırılan, çağımızın dünyada ve Türkiye`de en çok okunan biliminsanı Richard Dawkins, Ataların Hikayesi`nde yaşamın dört milyar yıla yayılan evrimi..»»

Sir James George Frazer

Doğu Batı Yayınları

“Her gün bazı erkekler, kadınlar ve çocuklar göğe tırmanırlar ve yeniden ağacın dallarını kullanarak geri inerlermiş. Bir gün yukarı doğru tırmanırlarken Kakan adlı yaşlı bir şahin bir çubuğu diğerinin üzerinde hızla döndürerek ateş yakmanın yolunu bulmuş. Fakat bu kuş ile beyaz bir şahinin arasındaki sürtüşmeden ötürü tüm bölgeyi ateş sarmış ve ne yazık ki çam ağacı yan..»»
Marcel Marlier

Yapı Kredi Yayınları

Ayşegül dizisi yaşamın tümünü kucaklıyor: İnsan ilişkileri, kardeş sevgisi, oyunlar, okul yaşamı, dostluk, doğa sevgisi, hayvan sevgisi, çevre bilinci Ayşegül ve arkadaşlarının serüvenlerinde işlenen konulardır. Tüm konular didaktik olmayan bir biçimde, gerçek yaşamdan kesitler sunularak ele alınır. Keyifle okunacak minik öyküle..»»
Frank Vertosick Jr

TÜBİTAK Yayınları

Beyin cerrahisi öyküleri, birçoğumuzun okumayı tercih ettiği türlerden oldukça farklıdır. Hatta böyle bir konunun üzerine yazılmış öykülerin olabileceği düşüncesi bile şaşırtıcı gelebilir. Ancak gerçek yaşamdan alınmış birçok dramı ve bunlarda rol alan -ister doktor ister hasta olsun- tüm kahramanların y..»»
Ciltli

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Beyin cerrahisi öyküleri, birçoğumuzun okumayı tercih ettiği türlerden oldukça farklıdır. Hatta böyle bir konunun üzerine yazılmış öykülerin olabileceği düşüncesi bile şaşırtıcı gelebilir. Ancak gerçek yaşamdan alınmış birçok dramı ve bunlarda rol alan -ister doktor ister hasta olsun- tüm kahramanların yaşadıklarını, bir beyin cerrahı olan ama bir hasta gibi acı çekip, hasta yakını gibi üzülen ..»»

M. Barış Muslu

Doğan Kitap

Onlarca kişisel gelişim kitabı okudum. Hatta hemen hemen sadece kişisel kitabı okurum. Bildiğiniz kişisel gelişim kitaplarını unutun. Kısa bir süre motive olmak için diğerlerini, beyninize bir kez uyguladığınız zaman etki eden, tabiri caizse 'somut' tekniklerle 'anında' sonuç almak ve sonsuza kadar sorununuzdan kurtulmak için 'Beynine Format At'ı okuyun. Benim kişisel tecrübem budur.»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.