Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Mukavemet Kitabı - Mukavemet Kitapları

Mukavemet konu başlığında toplam 56 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mukavemet kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Osman YazıcıoğluNurullah Arslan

Nobel Yayın Dağıtım

Cisimlerin mukavemeti mühendislik biliminin temel taslarindan biridir. Tasarim uygulamasi yapilirken her çesit yapi, makine ve ekipmanin uygun mukavemet esaslari dikkate alinir. Günümüzde mimarlik, makine, insaat, biyomedikal ve uzay mühendisligi ögretim programinda mukavemet konusu ders olarak okutulmaktadir. Cisimlerin Mukavemeti adli çalisma; birkaç temel kavramin anlasilmasini ve basitlestiril..»»
Johnston Beer

Beta Basım Yayım

Cisimlerin Mukavemeti »»
Mehmet Bakioğlu

Beta Basım Yayım

Cisimlerin Mukavemeti »»
Ayşe Soyuçok

Literatür Yayıncılık

Temel bir mekanik dersinin ana amacı, mühendislik öğrencisinde, verilen bir problemi basit ve mantıklı bir biçimde analiz etme ve problemin çözümünde birkaç temel ve iyi anlaşılmış ilkeyi uygulama yeteneğini geliştirmek olmalıdır. Bu kitap, ikinci veya üçüncü sınıftaki mühendislik öğrencisine cisimlerin mukavemeti alanında verilen ilk ders için tasarlanmıştır. Yazarlar, statik ve dinamik alanında..»»
Paşa Yayla

Çağlayan Kitabevi

Osman Yazıcıoğlu

Nobel Akademik Yayıncılık

Cisimlerin mukavemeti mühendislik biliminin temel taşlarından biridir. Tasarım uygulaması yapılırken her çeşit yapı, makine ve ekipmanın uygun mukavemet esasları dikkate alınır. Günümüzde mimarlık, makine, inşaat, biyomedikal ve uzay mühendisliği öğretim programında mukavemet konusu ders olarak okutulmaktadır. Cisimlerin Mukavemeti adlı çalışma; birkaç temel kavramın anlaşılmasını ve basitleştiril..»»
Ferdinand Pierre Beer

Literatür Yayıncılık

Temel bir mekanik dersinin ana amacı, mühendislik öğrencisinde, verilen bir problemi basit ve mantıklı bir biçimde analiz etme ve problemin çözümünde birkaç temel ve iyi anlaşılmış ilkeyi uygulama yeteneğini geliştirmek olmalıdır. Bu kitap, ikinci veya üçüncü sınıftaki mühendislik öğrencisine cisimlerin mukavemet..»»
John T. Dewolf,David F. Mazurek,E. Russell Johnston,Ferdinand P Beer

Literatür Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Temel bir mekanik dersinin ana amacı, mühendislik öğrencisinde, verilen bir problemi basit ve mantıklı bir biçimde analiz etme ve problemin çözümünde birkaç temel ve iyi anlaşılmış ilkeyi uygulama yeteneğini geliştirmek olmalıdır. Bu kitap, ikinci veya üçüncü sınıftaki mühendislik öğrencisine cisimlerin mukavemeti alanında verilen ilk ders için tasarlanmıştır. Yazarlar, statik ve dinamik alanındak..»»
Mehmet Bakioğlu

Beta Basım Yayım

Cisimlerin Mukavemeti Cilt 2»»
Mehmet Bakioğlu

Beta Basım Yayım

Cisimlerin Mukavemeti Problem Kitabı-Cilt 1»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.