Deneyim başımıza gelen bir şey değildir, başımıza gelenlerle yaptığımız bir şeydir. Aldous Huxley [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Medeni Kitabı - Medeni Kitapları

Medeni konu başlığında toplam 275 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Medeni kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Kesit Yayınları

“Çin Medeniyeti: Tarih, Kültür, Edebiyat, Felsefe” “Prof. Dr. Bülent OKAY’ın 35. Meslek Yılı Anısına” adlı bu eser, Çin dünyasına ait farklı yazıların bir araya geldiği bir kitaptır. Bu anlamda; sayın okuyucularımız bu kitabı okurken Çin tarihi, edebiyatı, felsefesi ve kültürü hakkında ilgi çeken yazılar bulacaktır. Amacımız okuyucularımızın Çin’e farklı pencerelerden ba..»»
Borçlar Hukuku

Dizayn Yayıncılık

KPSS
»»
Komisyon

Dizayn Yayıncılık

KPSS Adli-İdari Hakimlik Kaymakamlık Sayıştay Kurum, Sınavlarına Hazırlık »»
İhtiyaç Yayınları Komisyon

İhtiyaç Yayıncılık

KPSS ALAN GRUBU ve KURUM SINAVLARINA HAZIRLANANLAR İÇİN MEDENİ HUKUK KONU ANLATIMLI 2010 Basım Renkli baskı, Farklı tasarım 276 sayfa renkli KPSS sınavına hazırlanmak ve Kurum Sınavlarına çalışmak amacıyla hazırlanmış bu kitapta; Konuların detaylı ve akıcı bir şekilde anlatımı, Konularda önemli görülen ve dikkat edilmesi gereke..»»
Kolektif

X Yayıncılık

2014 KPSS Defteri - Medeni Hukuk Ders Notları »»
Şeref Ertaş

Dokuz Eylül Yayınları

. Genel Gerekçe ve Madde Gerekçeleri . 4722 sayılı Türk Medenî Kanununun Yürürlüğü ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun . İlgili Maddelere ve Mevzuata Yollamalar . 743 sayılı Önceki Medenî Kanun Maddeleri . Yargıtay İçtihadı Birleştirme Kararları . Kavram Dizimi»»
Yurdakul Çaldağ

Gazi Kitabevi

O. Gökhan Antalya

Beta Yayınevi - Hukuk Uygulama Kitapları

57. Hükümetin Adalet bakanlığına Sayın Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, 55. Hükümet döneminde hazırlanan Türk Medeni Kanunu Tasarısını yeniden hükümete sunmuş ve Türkiye Büyük Millet Meclisine sevkini sağlayarak kanunlaştırmasını sağlamıştır. Ayrıca Tasarının son şeklinin verilmesine ve kanunlaşma aşamalarında bazı değişikliklerin yapılmasına öncülük etmiştir. (Kitabın İçinden) ..»»
Nevzat Koç

Adalet Yayınevi - Cep Kanunları

Genel Gerekçe Madde Metinleri İlgili Güncel Mevzuata Yollamalar Kavram Dizini Sözlük (Arka Kapak) »»
Faruk Acar

Seçkin Yayıncılık

Çağdaş ve olgun bir toplum yapısı fertlerin birbirine karşı eşit haklara sahip olmasından geçer. Yeni Türk Medeni Kanunu kadının aile içinde olması gereken yerini sağlama yönünde çok önemli yenilikler getirmiştir. Bunların başında şüphesiz mali açıdan kadının korunmasına yönelik, edinilmiş mallara katılma rejiminin kabulüdür. Bu çalışma da Yeni Türk Medeni Kanununun anlaşılması ve uygulanmasına ka..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.