Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Lanet Kitabı - Lanet Kitapları

Lanet konu başlığında toplam 314 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Lanet kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Lonely Planet

Lonely Planet

Hankering to tackle a long-distance trek, or an icy mountain peak? 1,000 Ultimate Adventures brings together activities and challenges to captivate and inspire gung-ho adventurers and armchair travelers alike. From the epic to the local, on land, sea or even in mid-air, the offerings here will encourage you to dream, plan and set off on your own adventure. Enjoy panoramic views of Cape Town aft..»»
Lonely Planet

Lonely Planet

Want to know where to discover a spectacular tropical paradise? How about journeying to the world's greatest natural wonders, or taking the road trip of a lifetime? 1000 Ultimate Experiences brings together 1000 ideas, places and activities sure to inspire and entertain. Make your own list, hit the road, and start ticking off places you've always wanted to see and things you've always wanted to do..»»
Lonely Planet

Lonely Planet

Where do you start? Iconic buildings, awesome canyons, weird monuments, vast animal migrations, spooky dungeons and romantic vistas are just some of the man-made marvels and natural wonders in 1000 Ultimate Sights. Make your own list, hit the road, and start exploring the world's most breathtaking sights. Natural phenomena, including the bubbling Pitch Lake of Trinidad Architectural masterpiec..»»
Deniz Tural

Kora Yayın

Yeni ve yazınsal hayata değişim getiren tüm yapıtlar gibi sanki yabancı bir dille yazılmış. İçedönüktür, aşağılara indikçe Mallarme’ın şiiri yükselir: “Zarların atılması gereken gece yarısı Igitur merdivenlerden iner, insan tininden aşağı, şeylerin dibine gider, Kehaneti ezbere okur ve hareketi yapar.’’ Aristo bilen, Hegel,..»»
Lonely Planet

Pleasure and Discovery On The Road (Lonely Planet Travel Literatu - Lonely Planet - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Tales of Food, Pleasure and Discovery on the Road Join us at the table for this 34-course banquet of original stories from food-obsessed writers and chefs sharing their life-changing food experiences. The dubious joy of a Twinkie, the hunger-sauced rhapsody of fish heads, the grand celebration of an Indian wedding feast; the things we eat and the people we eat with remain powerful signposts ..»»
Serkan Koç

Beşir Kitabevi

Serkan Koç

Beşir Kitabevi

Pembe Gezegene Yolculuk Kutuplarda sakin bir hayat süren sevimli fok Tüyyumağı ve yaramaz arkadaşının dünyamızdan çok uzakta bulunan pembe gezegeni keşfetmelerini anlatıyor.»»
Sally Faye Gardner

İstiridye Yayıncılık

"Ey Yüce Yok edici, Ruhları ve Afacan Çocukları Yiyen Büyük Ammit, sana Sonsuz Güç Böceğini sunuyorum." -Müdür Farley- Afacanların kralı Cody Mack, müdürün odasına hiç de yabancı değildir. Ama annesiyle babası artık onunla baş edemeyeceklerine karar verdiklerinde, Cody daha önce hiç hayal bile edemeyeceği bir ceza alır: Afacan Çocuklar için Nanik Akademisi. Şeytan ruhlu Müdür Farley okuldan sü..»»
Bryan Sykes

Koç Üniversitesi Yayınları

İnsanda cinsiyetleri ayrıştırmaya yarayan Y-kromozomu eşeyli üremeyi tehdit etmeye nasıl başladı? Erkeklerin saldırganlığının, açgözlülüğünün ve çokeşliliğinin genetik bir nedeni var mı? Bazı ailelerde genetik olarak sadece bir cinsiyetten çocuk sahibi olma eğilimi var mıdır? Eşcinsellik geni olabilir mi, cinsel yönelim ne zaman belirlenir? Brtan Sykes, Adem’in Laneti’nde evrim teorisi ve genet..»»
Dashiell Hammett

Everest Yayınları

Bir dedektif, Continental Dedektif Ajansı'nın isimsiz üyesi. Bir hırsızlık, çalınan sekiz pırlanta varsa, işin bir tarafında mutlaka bir kadın vardır. Evet, tuhaf, genç bir kadın... Birdenbire ortadan kaybolacak bir kadın... Kaybolan kadını ararken kendini, anlaşılmaz olaylar labirentinde bulan isimsiz dedektifimiz. Ve elbette cinayetler.. Birbiri ardına işlenen acımasız cinayetler şeytani bir z..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız