Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Zinde Yayıncılık

Zinde Yayıncılık

• Zinde Yayıncılık Kitapları | • Zinde Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Zinde Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Zinde Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 18 kitap bulunuyor."Zinde Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Özer Yılmaz

Zinde Yayıncılık

Atlar ürkmenin verdiği güçle, kendilerini buz tutmuş Karaçay'ın üstüne attılar. Bir anda kendilerinin buz köprünün üzerinde buldular. Fazla geçmeden ağırlığın etkisiyle sarsılan köprüden çatırtılar duyulmaya başladı.»»
Oktay Aras

Zinde Yayıncılık

Bu Kitabı Okumayan Gerçek Galatasarayı Bilemez Bu kitapta 500 yılı aşkın bir maziden gelen dev bir kurumu, 1481 yılında kurulan Galata Sarayı Enderun Mektebi`nden Galatasaray Lisesi`ne, Üniversitesine, Avrupa şampiyonu olan Galatasaray Spor Kulübünden, yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlarına uzanan bir büyük tarihi izleyeceksiniz. Eğitim kurumları..»»
Arif Soysal

Zinde Yayıncılık

Her birinin uzun, uzun hayat hikayeleri vardı. Belki de, u kısa ömürlerine sığdırdıkları hiçbirini anlatamadılar. Dinleyende olmadı, olamadı. Şimdi mümkün müdür bu bilinmeyenleri tahmin ederek, hepsini hikayeleştirip te yazmak. Zaten amaç, hikaye yazmakta değildi aslında. Sadece bu talihsiz ve elim kazada ebediyete uğurladığımız seksen bir yiğidimizi rahmetle anmak. O gece dört nisan bin dokuz yü..»»
Ferda Udül Kayci

Zinde Yayıncılık

Hangimizin izleri yok ki geçmişten getirmediği ? Kimimiz aynaya baktığında sürekli onları görür, kimimiz barışıktır, yaralarıyla kimi devam eder önüne bakarak, kimi döner hep ardına. Ama tozlu bir sandığmız vardır hep. İçinde acı tatlı anıları barındıran. Bu roman, hepimizin hayatında ki bu mücadelenin, Aslı'nın bakış açısıyla işlenişinin romanı. Aslı, kendi seçimi olmayan geçmiş yaşamını, seçi..»»
Havvanur İncekara

Zinde Yayıncılık

Taşlar şimdiye kadar kimler tarafından hangi amaçla kullanıldı? Taşlar İnsan üzerinde nasıl etki sağlıyor? Taşların insanların fiziksel ve metafiziksel varlıkları üzerinde etkileri nelerdir? Manyetik alanların taşlar ile bağlantısı nedir? Taşların evren ile ilişkisi hakkında bilmediklerimiz? Sadece insanlar değil konumlar arasında nasıl etki sağladılar? Bilinen en gelişmiş eski uygarlıkların taşl..»»
Recep Uçan

Zinde Yayıncılık

Sayfalar dolusu eğlence, sayfalar dolusu resim ve yapboz. Tangram oyununa özel tasarlanmış mükemmel iki kitapçık .Üstelik çocuklarınızın tangram tasarımlarını uygulayabileceği 7 parçalık tangram seti hediyeli. Tangram Oyununun Faydaları 1-Dikkat eksikliği tedavisinde kullanılır. 2-Unutkanlık ve algılama güçlüğü için yararlı bir beyin egzersizidir. 3-Tümevarım ve problem çözme becerisini arttırı..»»
Michael Kuyucu

Zinde Yayıncılık

Müziğin Kilometre Taşlarından özel açıklamalara yer veren bu kitap Türk pop müziğinin gizli tarihini de gözler önüne seriyor. Müzik endüstrisinde 1970'ler, 1980'ler ve 1990'lara damgasını vuran müzisyen ve yorumcuların müzik yaşamlarına ait özel itirafları aynı zamanda müzik dünyası ve tarihi hakkında öneli ipuçları veriyor. Müzik tarihinin inişli çıkışlı yollarında ürettikleri ile birer kilomet..»»
Oya Karaege

Zinde Yayıncılık

İçimde yangınlar var söndüremediğim Gölgem bana yabancı Gökyüzü kapatmış perdesini Güneş saklanmış kuytuma Korku pusu kurmuş Akşamdan kalmış gibi bedenim Yorgun sabahlarım Biliyorum Başındayım daha yokuşun Ayaklarım da cam kırıkları İçimde fırtınalarım Sorguladığım Yazgım sanıp Ertelediğim doğrularım Şimdi hayatla kavgalarım »»
Saadet Atalay

Zinde Yayıncılık

Değişim yolculuğuna hazır mısınız? Yaşam denen mucizenin içinde saklı sırları bulmaya değişim diyerek yola çıkıyoruz. Geliyor musunuz ? Bu yolculukta arayışlarımız içimizde. Yanıtlarımızı çok soru sormakla bulacağız. Kendimizde saklı sırlarımıza, değişimin o inanılmaz gücüne ulaşacak, ruhumuzun gelişmesiyle mucizeler yaratabileceğimizi kendimize yaşayarak göreceğiz. Değişim korkutabilir . De..»»
Erkan Kaya

Zinde Yayıncılık

Peygamber Efendimiz buyurmuştur: Dünya gelip geçicidir, ve mal ödünçtür, ve ahiret kalıcıdır. İnsanlığın yaşadığı her zaman diliminde önemli bir kavram olarak ortaya çıkan, yaşamını sürdürme çabalarıyla bir ömür ve geçirilen bu aşam süresi içerisinde de; bir etki, herhangi bir iz veya geride bırakılacak her türlü kalıcılığı ve hatırlanmayı sağlayacak tüm öğeler bir insan için önem arz etmiştir. ..»»
Berkan Kaya

Zinde Yayıncılık

Güneşi ve aydınlığı temsil eden umut mu: hüznün ve felaketlerin habercisi yağmur mu? Bir yağmur nasıl düşerse, Bulutun bağrından öylece... Hissediyorum. Sevdiğim birileri ölecek. Yüreğimin dar dehlizlerine, Yağmurla birlikte, Gözümden kanlı yaşlar süzülecek. Yağmur... Yüreğime akacak, yüreğimi yakacak. Yağmurla gelen felaketler zinciri... Kaybettiği her yakınının matemini yüreğinin derinliklerind..»»
Sevil Zeynep Karagöz

Zinde Yayıncılık

Tekvir Suresi Ayet (1-3) Bismillahirrahmanirrahim 1) Güneş Söndüğü Zaman İmam Hüseyin (as) Kerbela da şehit edildiği zaman güneşi söndürdüler. 2) Yıldızlar Döküldüğü Zaman İmam Hüseyin (as)'ın ashabı yıldızlar misali kerbela da şehit edildiler. 3) Dağlar Yürütüldüğü Zaman Dağlardan kasıt Zeyneb-ül Kübra (as) ve Ehl-i Beyt hanımlarıydı, onlar esir alınıp Şam'a götürüldüler. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.