Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Zeka Evi Yayınları

Zeka Evi Yayınları

• Zeka Evi Yayınları Kitapları | • Zeka Evi Yayınları İletişim Bilgileri | • Zeka Evi Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Zeka Evi Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Zeka Evi Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ferit Delen

Zeka Evi Yayınları

Beyinle ilgili yapılan her araştırma sonucunda, beynimizin daha azını kullandığımız söylenmektedir. Bizim için beynimizin ne kadarını değil, hangi tekniklerle maksimum ne kadar kullandığımız önemlidir. Bu setimizle, kendinizi yeniden bulacak, hafızanızı %100' den daha fazlasını kullanabileceksiniz. Yapabileceklerinizin yaptıklarınızdan daha çok olduğunu ve bir dâhinin potansiyelin..»»
Ferit Delen

Zeka Evi Yayınları

Bu kitap ***Sen dehanın potansiyelini içinde taşıyan bir süper beyinsin. Artık beyninin zincirlerini kır, kendini ve yapabileceklerini keşfet.*** diyerek sizi yaşadığımız bu boyuttan farklı bir dünyaya götürüyor. Hepimizde, zannettiğimizden daha fazlası var. Hem de hayal edemeyeceğin kadar çok. Yaptıkların yapabileceklerinin yanında bir damla. İşte tüm bunlar bu kitabımızda. Sadece, i..»»
Ferit Delen

Zeka Evi Yayınları

Bu kitapta, beynini bire on kullanan dehaların gizli kalmış yöntemlerini keşfedeceksiniz. Sayıların ve rakamların kalıcı hafızaya kodlanması aşamasının ne kadar da kolay olduğunu yaşayacaksınız. Bu kitap, birçok matematiksel işlemi kaleminizi bile oynatmadan, zihinden 1-2 saniye içinde nasıl çözebileceğinizi gözler önüne seriyor. Her insan gibi size verilen 300 trilyon dolar değerinde..»»
Ferit Delen

Zeka Evi Yayınları

Hafıza teknikleri ile hafızanın işleyiş yasalarını harekete geçirirsiniz. Bilgileri gelişi güzel belleğinize depolamaktan daha sistemli depolamaya başlarsınız. Bilgilerinizi daha sistemli hafızanıza almanın ve hatırlamanın gücüyle kendinize olan özgüveniniz tavan yapar. Bu kitap ile kendinizi, potansiyelinizi, beyninizi, hafızanızın işleyişini keşfedecek ve tanıyacaksınız. Bu k..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.