Bin aşığın var senin, ben bin birincisiyim. Onların işlerini yoluna koymadan bana gelmiyorsun. Suzenî [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yediveren Yayınları

Yediveren Yayınları

• Yediveren Yayınları Kitapları | • Yediveren Yayınları İletişim Bilgileri | • Yediveren Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Yediveren Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 124 kitap bulunuyor."Yediveren Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mehtap Soyuduru Çiçek

Yediveren Yayınları

İki aşık, biri yalancı… Üç vakte kadar çıkan fallara kalmışsa tüm umutlar yalancının mumu yatsıya kadar değil üç vakte kadar yanar ve ancak aşkla söner. Haciz memurları kapısında beklerken gönlünü karizmatik ve başarılı bir psikoloğa kaptıran Funda’nın yalanlarla örülü ağın ortasında çırpınışını kahkahalarla okuyacaksınız. Sadece komik değil bir de üstüne romantiğiz. Eros ölmedi sevgili okurla..»»
Osman Sungur Yeken

Yediveren Yayınları

Ne güzel duadır: “En hayırlı insanlara çıksın Gittiğin bütün yollar!” Sabret! Allah geciktiriyorsa Güzelleştiriyordur… Çektiğin zahmet gün gelir Rahmete dönüşür. Sabret! Dünya hesap değil, nasip yeri. Nasipte ne varsa o gelir önüne. Bak ayet ne diyor: “Şüphesiz, Rabb’in sana verecek ve sen de hoşnut olacaksın.” (Duhâ, 5)      »»
Alperen Bayrak

Yediveren Yayınları

“İşkence tezgâhlarında maddi ve manevi kayıplar verdim. Maddi tarafı, işkence izlerini hâlâ taşıyor olmamdır. Sopalı işkencede sağ ayağımın ikinci parmağı zarar gördü, kırılan tırnağım bir daha çıkmadı. Çorabımı çıkardığımda o günler aklıma geliyor. Manevi tarafı ise terbiyesi ve hayası hiçe sayılmış, hakaretlerle ezilmiş bir Muhsin Yazıcıoğlu var. 7,5 yıl Mamak’ta kaldıktan sonra hiç ceza alm..»»
Alperen Bayrak

Yediveren Yayınları

Türk milletinin Orta Asya’nın bozkırlarında başlayan yaşam serüveni, onlarca medeniyete beşik olan Anadolu’ya yerleşip hâkim olmalarıyla bambaşka bir yöne doğru değişmiştir. Göçebe halklar olarak nam salmış Türkler, adını tarihe altın harflerle yazdıran bir millet olma yolunda hızla ilerlemektedir. 1281 yılında babası Ertuğrul Gazi’den Kayı boyunun sancağını devralıp yönetime geçen Osman Gazi,..»»
Ferit Delen

Yediveren Yayınları

Bu kitap bilindik “pozitif düşün” kitaplarındaki anlayışın ötesinde bir mesaj içermektedir. Hayat her zaman gülücükler saçmıyor bize. Bazen ağır darbelerle ve başarısızlıklarla yüzleşmek zorunda kalıyoruz. Tüm bu zorluklara rağmen ustalıkla nasıl kafaya takmadan yaşayabileceğimizin bir resmi ve  kanıtıdır bu kitap. İnsan kendine kör bir varlıktır. Yer yer problemlerle baş edemediğ..»»
Halil Ata Bıçakçı

Yediveren Yayınları

Hipnoz alanında başucu eseri niteliği taşıyan bu kitapla hipnozun derinliklerine ineceksiniz. Hipnoza dair bilmeniz gereken tüm detaylar; Koçluk, NLP, Hipnoz, Kuantum ve Meditasyon eğitimlerinin profesyonel eğitimcisi Dr. Halil Ata BIÇAKÇI’nın kaleminden sizlerle. Hipnoz olgusu, hipnoz ve zihin ilişkisi, kimlerin hipnoz yapabileceği, kimlerin hipnoz olabileceği, hipnoz..»»
Halil Ata Bıçakçı

Yediveren Yayınları

Yaşam koçluğu alanında başucu eseri niteliği taşıyan bu kitapla koçluğun derinliklerine ineceksiniz.   İyi bir koç olmak için gereken tüm aşamalar ve detaylar; Koçluk, NLP, Hipnoz, Kuantum ve Meditasyon eğitimlerinin profesyonel eğitimcisi Dr. Halil Ata BIÇAKÇI’nın kaleminden sizlerle.   Koçluk yolculuğunda seans öncesi hazırlık, danışanı karşılama ve seansa başlama,..»»
Fatma Cengiz

Yediveren Yayınları

Ve yalnız kadınlar vardır; Eskiden yaptığı nakışları seyrederken gözyaşları avuçlarına damlar… Anılarından başka bir şeyi kalmayan ve onlarla yaşamaya mahkûm… Acımasız zamanın hışmına uğramış bedbaht kadınlar… Bazen yalnızlıkları bir kitaba sığınır, orada kendine bir yer arar,  titrek parmaklarla, yaprakları karıştırır… Kelimelere seslenir bir mermer soğukluğu sesiy..»»
Oya Akbaş

Yediveren Yayınları

Arka Kapak Yazısı     Onlar konuşmalarıyla, yazmalarıyla, gülümsemeleriyle, hareketleriyle farklı çocuklar. Onlar, özel ilgiyi ve eğitimi hak eden özel çocuklar. Bu kitap, bir özel çocuk ebeveyni olarak yaşayacağınız tüm zorlukları aşmanızda size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir çalışmadır. Uzun yıllara dayanan birikim, tecrübe ve araştırmalar neticesinde ihtiyac..»»
Duygu Tağmaç

Yediveren Yayınları

Gökyüzü yeryüzüne aynadır.. İşte bu yüzden gökte yaşananlardan haberin olsun ki, o ayna hep parlasın, yoluna ışık katsın. İstediklerini gerçekleştirmek, doğru adımlar atmak, yeni kararlar vermek  için, umudun hep var olsun. Astroloji uzmanı DUYGU TAĞMAǒın 2018 yılı günlük gökyüzü hareketleri ve enerji alanı yorumları, Yaşam Mimarı MELDA TUNÇEL’in Ruhuna huzur ve pozi..»»
Sinan Yıldızlı

Yediveren Yayınları

İlk kitabı FARKINDA MISIN? İle gönül tellerimize dokunan Sinan Yıldızlı, yeni kitabı “BU SÖZLERİ SANA YAZDIM” ile yine duygularımıza tercüman olmaya geliyor. Şair kitabında Aşkı, Ayrılığı, Aldanmışlığı konu alırken, aynı zamanda okuyucuyu sürpriz şiirler ve nostalji bekliyor. Bu kitapta kimine göre KARA, kimine göre YARA olmuş sevda sözleri bulacaksınız.   Hayat uçur..»»
Salman Jayesh Khanna

Yediveren Yayınları

Ruhsal akıl; bilinmeyen, görünmeyen fakat algılanabilen bir kavramdır ve somut şeylere bakarak yaşamda bir yaratılış amacı olduğunu sezmemize yardımcı olur. Yaşamın doğumla başlayan, ölümle biten bir süreç olmadığını; öncesi ve sonrası olabileceğini; bedenden ayrıldığı zaman asıl varlık olan ‘öz’ün devamlılığını sürdürdüğünü fark etmektir. İhtiyaçları anlamak, kendini g..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.