Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
VTT Yayıncılık

VTT Yayıncılık

• VTT Yayıncılık Kitapları | • VTT Yayıncılık İletişim Bilgileri | • VTT Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde VTT Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 14 kitap bulunuyor."VTT Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Engin Kösebay

VTT Yayıncılık

Bu kitabın sayfalarında 'Sigara tutsakları'na nikotin esaretinden 'kurtuluş' yolları anlatılmaya çalışıldı. Yazar için her 'kurtuluş', tarifi zor bir 'haz' olacaktır. Bu kitaba, 2006 Kasım'ında son şekli verilmişti. Ancak hem nikotinsiz yaşama o günlerde fazlaca önem verilmemesi, hem de yazarın "Ya sigaraya tekrar başlarsak rezil oluruz" kaygısı, yayını çok hem de çok geciktirdi. Beş yıl sonra kit..»»
Ercüment Erkul

VTT Yayıncılık

Bu kitap Türk futbolunun 'kelepçeli tarihine, tarih düşüyor. Hırçın ve acımasız bir süreci, yargısızca; olayları, yorumları, bakışları, değerlendirmeleri, gözlemleri, sözleri, konuşmaları, mesajları, tepkileri, haberleri, köşeleri, feryatları, sevinçleri, nefretleri; isim ve mekânıyla, tüm çıplaklığıyla, saat saat, gün gün, ay ay sunuyor. Ercüment Erkul'un kaleminden çıkan Kim Kimi 'Teşvik'ledi s..»»
Asude Argun

VTT Yayıncılık

Asude Argunun bu kitabı yeni başlangıçlar yapmadan, yıldızların hayatını nasıl etkileyeceğini merak edenlerin merakını giderecek içerikte. 2012de yeni başlangıçlar zamanındayız vurgusunun yapıldığı kitapta, 2012de kıyametin kopacağı yönündeki senaryolara da açıklık getiriliyor. Argun kitapta, yeni başlangıçlar yapmak, bunun için kendi potansiyelini keşfetmek, kendini anlamaya çalışmak isteyenlere,..»»
Nedim Attilla

VTT Yayıncılık

The city of which the story was written on stones and the sea by the wind...»»
Celalettin Kafesoğlu

VTT Yayıncılık

Temelinden son işlemesine kadar tek tek ayrı bir telaş, olağanüstü bir çaba, müthiş bir ter, muhteşem bir sanat, harikulade duygular veren bir heyecan fırtınası... Büyük emellerin, büyük hedeflerin yapıları olarak dünyaya gelmiş onlar. Her taşında zaman, mekan, insan öyle bir buluşmuş ki inanılmaz. Her santiminde yüzyılların geleneği gizli sanki. Ama o kudreti hissediyorsun. Dokununca elinle, bakı..»»
Faruk Geç

VTT Yayıncılık

Keyifli Olması Gerekirken Korkuyor muydu Yeniden Gelen Bahardan? Aşık Olmaktan? Orta yaşlı Behzat Bey, karısı öldükten sonra iyice yalnız kalmıştır koca evde. Birkaç günlüğüne gittiği Alanya tatili sırasında tanıdığı Afet Hanım ve kız Oya'yı unutamamış, İstanbul'a onu görmeye gitmiştir. Evlenmeyi beklediği kadının geçmişi, peşini bırakmaz... Ne yapacağını bilemez halde Ankara'y..»»
Sermet Onbulak

VTT Yayıncılık

***Osmanlı İmparatorluğu'ndan Cumhuriyet'e*** adı altında kaleme alınmış olan bu kitap, ***1927-1930 yılları arasında Ankara Milli Müdafaa Vekaleti ***Tarihi Harp Dairesi Başkanlığı*** görevini yürütmüş olan ve de İstiklal Madalyası ile onurlandırılmış bulunan merhum Operatör Doktor Albay Ali Osman Onbulak'ın anılarından ve notlarından derlenmiş gerçek bir yaşam öyküsü ve tarihi belge..»»
H. Volkan Karsan

VTT Yayıncılık

Hiç bir şeyin kıymetini bilmedin sen! Uludağ'da otel odasında böyle düşüyordu Ayhan Bey, Otel odası geçmişe bir yolculuğu sanki her şeyi yeniden sorguladı kendinde, *** O günleri yeni baştan yaşama olanağı bulsaydı tüm sevdiklerine yeniden kavuşmak olarak...*** Zaman nasıl da hızla akıp geçiyordu... Ortağıyla da ayrıldılar. İşler iyice kesat gidiyordu. koyduğu sermayenin bir kıs..»»
Faruk Geç

VTT Yayıncılık

İnsan Yüreği, Tüm Sevgileri Barındırabilecek Bir Yüceliğe Sahiptir: Ana-kız yolun kenarına doğru yürürken yanlarından geçmekte olan kişiye bakmadılar... Fakat otelden dolaşmaya çıkan adam onları görünce durdu... - 'Murat'mı? Afedersiniz tanıyamadım. - Yıllar önce evlendğiniz adamın adı Murat değil miydi? Zühal eve döndü, müthiş bir huzursuzluk vardı içinde. Kocası olduğun..»»
Emel Dinseven

VTT Yayıncılık

Bir göç öyküsü yazmıştım, etkilendiğim bir mülteci haberinden. Haber olarak yazıldı ya, artık dünyanın gözü mültecileri yollara döken nedenlerin, hukuksuzlukların, baskı rejimlerinin ve kaynak paylaşımlarının üzerinde yoğunlaşır, çözümler üretilir diye umuyordum. Öykülde kendimce fikirler geliştirmeye ve kötü olanı düşünce gücüyle çürütmeye, yıkmaya çalışmıştım. Oyun da olsa... Ger..»»
Faruk Geç

VTT Yayıncılık

Asude Argun

VTT Yayıncılık

Asude Argun'un bu kitabı yeni başlangıçlar yapmadan, yıldızların hayatını nasıl etkileyeceğini merak edenlerin merakını giderecek içerikte. ***2012'de yeni başlangıçlar zamanındayız*** vurgusunun yapıldığı kitapta, 2012'de kıyametin kopacağı yönündeki senaryolara da açıklık getiriliyor. Argun kitapta, yeni başlangıçlar yapmak, bunun için kendi potansiyelini keşfetmek, kendini anlamaya..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.