Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Tekbir Yayınları

Tekbir Yayınları

• Tekbir Yayınları Kitapları | • Tekbir Yayınları İletişim Bilgileri | • Tekbir Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Tekbir Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Tekbir Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Adem Şener

Tekbir Yayınları

Bizleri yoktan var eden, sayısız nimetleriyle şereflendiren Rabbimize hamd-ü senalar olsun. Salât ve selam, peygamberlerin efendisi Hazreti Muhammed Mustafa'ya (Sallallâhü Aleyhi ve Sel/em) olsun. Allahü Teâlâ'yı hakkıyla tanımak ve bilmek, O'nun isimlerini ve sıfatlarını bilmekle mümkün olur. Allahü Teâlâ'nın şerefli ve değerli isimleri çoktur. İsm-i şeriflerinin değer..»»
Kolektif

Tekbir Yayınları

Bu Kitap Hem boyama yapmak hem de Kur´an harflerini öğrenmek isteyen 4-6 yaş okul öncesi çocuklar İçin Hazırlandı. Boyama yaparak el becerilerini geliştirirken, eğlenceli bir şekilde kuran harflerini öğreniyor.  Kuran Harflerinin okunuşunu öğretmek amacı ile kitapta hayvanlar, eşyalar, araçlar, şekiller kullanıldı. Bunları çocuklara tanıtma bakımından görsel zekayı ve h..»»
Kolektif

Tekbir Yayınları

6- 8 yaş çocukların kur’an-ı Kerim Okumayı Öğrenmelerine yardımcı ders kitabı Elifba ve kısa surelerin yanında Görsel ve hafıza tekniği ile harfleri boyayıp el becerilerini geliştiriyor. Kuranı kerimi okumayı öğrenmenin yanında yazmayı da öğretiyor. 'Kur´an harflerinin sesli okunuşunu öğretmek amacı ile kitapta hayvanlar, şekiller, eşyalar, araçlar kullanıldı. Renkli ..»»
Adem Şener

Tekbir Yayınları

Hayat ve ölüm kula ilahi bir hediyedir. Hediyeyi veren çok yüce ve uludur. Bu haseple, hediyeler de aynı şekilde yüce ve uludur. Bunların her ikisi de ahiret âlemine sermayedir. Bu iki hayat her ne kadar geçici olsa da kalıcı ve ebedi âlemin kazancı bunlarda kılınmıştır. Dünya üç andan ibarettir: Geçmiş an, yaşadığın an ve gelecek an. İnsanoğlu içinde bulunduğu andan faydalanmaya çalışmalıdır. ..»»
Adem Şener

Tekbir Yayınları

Kâinattaki en büyük hadise, hiç şüphesiz Peygamber Efendimiz'in (s.a.v.) dünyaya gelişidir. Zira Peygamber Efendimiz'in (s.a.v.) nuru, yaratılanların en evveli ve özüdür. O, yaratılış ağacının çekirdeğidir. Allahü Teâlâ (c.c.) O'nun gelişini takdir etmeseydi, kâinat da, insan da olmayacaktı. Dolayısıyla imtihan dünyasının kapısı da açılmayacaktı. Allahü Teâlâ (c.c.) ***Ey Habibim! Sen olmasaydı..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.