Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Talent Yayınları

Talent Yayınları

• Talent Yayınları Kitapları | • Talent Yayınları İletişim Bilgileri | • Talent Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Talent Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Talent Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Osman Akagündüz

Talent Yayınları

Emekli Kurmay Albay Osman Akagündüz'ün, terör ve Pkk terörü üzerine büyük tecrübelerini ve çözüm önerilerini kaleme aldığı Terörden Kurtuluş Savaşı, uluslararası bir insanlık ve düzen problemi olan teröre net ve keskin bir bakışa sahip bir çalışma. Belli bir soruna, dolambaçsız bir yaklaşım ve net çözüm önerileriyle yaklaşan bir kaynak. PKK'nın mevcut varlığı ve uygulamadaki politi..»»
Cem Bandan

Talent Yayınları

***Senin aşk zannettiğin şey sevgiydi, hatta sevgi bile değil, alışkanlıktı. Sen iki kadınla beraber olmaya alışmıştın. Şunu söylememe izin ver, sen aslında güçsüz bir insansın. O kadar güçsüz ve kendine güvensizsin ki, güvenin ancak iki ayrı kadın tarafından sevilince yerine geliyor. İkisini de seviyorsun demek. Demek ikisine de aşıksın... Bana sorarsan sen kendini bu hikâyeye i..»»
Mehmet Şerif Sağıroğlu

Talent Yayınları

Tarihsel, hukuksal ve toplumsal taraflarıyla, boşanma üzerine bir kaynak, bir avukata gitmeden önce dahi konu hakkında fikir edinmeye yeterli olacak bilgilendirici bir yayın ***Neden Boşandılar***. Evlenme ve boşanmanın kısa tarihi, günümüzde evlenme ve boşanmalar, günümüzde hukuken geçerli olan boşanma nedenleri, dünyadan istatistikler, Türkiye'de mahkemelere yansıyan gerçek boşan..»»
Meltem Sancaktaroğlu

Talent Yayınları

Böyle başlıyor ***Aşk kimin mektubu?***. Meltem Sancaktaroğlu'nun, aşkı tüm yoğunluğu, derinliği, yaraları ve çıkmazlarıyla ilmek ilmek ördüğü satırları, konusu aşk olan kitaplara yeni bir boyut ekliyor. İlk kitabı ***Aşk Ölmedi, Ben Öldüm*** ile yarattığı gündem ve ulusal medyanın kendisine gösterdiği büyük ilginin (Okan Bayülgen / Televizyon Makinesi; Şenay Düdek / Dobra Dobra; C..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.