Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
T&P Kitabevi

T&P Kitabevi

• T&P Kitabevi Kitapları | • T&P Kitabevi İletişim Bilgileri | • T&P Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde T&P Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."T&P Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Tuğrul Ahmet Pekel

T&P Kitabevi

Selmayı elinden tutup ayağa kaldırdım okulun bahçesini işaret edip, karşıya iyi bak Selma. Baktın mı? evet baktım. Şimdi beni iyi dinle ve gözlerini sıkı sıkıya kapat ne görüyorsun? Okulun arka bahçesini görüyorum daha ileriye bak. Sokağı ve apartmanları. Şimdi daha ileriye bak ne görüyorsun? Ana caddeyi, geçen araçları ve otob&uum..»»
Tuğrul Ahmet Pekel

T&P Kitabevi

Tutku çiçeklerinin açtığını görebiliyorum karanlıkta rengarenk. Vücudunun en egzotik noktalarında dans edebiliyorsa düşüncelerim özgürce. Bir tebessümünü yakalayabilmek için yirmi dört saat gözümü kırpmadan bakabiliyorsam umutsuzca. Her nefes alıp verişinde bir uzvunu elde edebilmek için savaşa biliyorsam zaman denilen soysuzla. Tenin tenime değmeden o hazzı tadabiliyorsam ve bu yetmedi sonsuza ka..»»
Osman Yamaç

T&P Kitabevi

Küçük Dünyanın Büyük İnsanları Osman Yamaç T&P Kitapevi Yayınları ..uyuyamadım. O gece ve sabahına kadar. Ayağıma yeni ayakkabılarımı giydiğim gibi okula koştum. Kendimi bildim bileli ilk defa normal ayakkabı giymiştim. Yürüyüşüm bile değişti. Herkes ayağına siyah lastik giyerken, benim ayağımda yeni potinler vardı. Arkadaşlarım koşup oynarken ben eskimesin diye neredeyse elime alacaktım ayak..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.