Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sürat Yayınları

Sürat Yayınları

• Sürat Yayınları Kitapları | • Sürat Yayınları İletişim Bilgileri | • Sürat Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Sürat Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 32 kitap bulunuyor."Sürat Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Zülkif Güven

Sürat Yayınları

Programlama dersi alan tüm orta ve yüksek okul öğrencilerine ve programcıkla ilgilenen tüm kişilere, bu kitabın oldukça faydalı olacağını ümit ediyoruz. Bu kitapla konulara çalışırken, bir defa okuduğunuzda anlamadığınız takdirde, ikinci defa okuduğunuzda rahatlıkla anlayabileceğiniz kanaatindeyiz. Bu arada şunu da tavsiye ederiz: Bir konuyu iyice anladığınıza emin olmadan bir sonraki konuya geçme..»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Bu çalışma, Matematik Analiz 1 adlı kitabın problemlerinin çözümünü kapsamaktadır. Ayrıca Genel Matematik, Yüksek Matematik gibi dersleri alan öğrenciler açısından yardımcı kaynak niteliğindedir.»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Bilindiği gibi Meslek Yüksek Okullarının matematik programlan bölümlerin ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Kitap, tüm bölümlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çok geniş olarak hazırlanmıştır. Her bölüm, kendi ihtiyaçlarına göre konuları seçerek eğitimini sürdürebilir. Kitap hazırlanırken, kavramlar mümkün olduğu kadar açık ve anlaşılır bir şekilde verilmeye çalışılmıştır.. İşlenen h..»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Bu kitap, Üniversitelerin Matematik Bölümlerinde okutulan Reel Analiz dersi için hazırlanan ders notlarından oluşmaktadır. Kitaptaki konular lisans öğrencilerinin anlayabileceği bir dilde ve sadelikte verilmeye çalışılmıştır. Konu Başlıkları Temel Bilgiler Ölçüler Ölçülebilir Fonksiyonlar İntegral Yakınsanlık»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Bu kitap, Matematik, Fizik, Kimya gibi Temel bilimler, Mühendislik, İşletme ve İktisat gibi ekonomi bilimleri öğrencilerine, üniversitelerin birinci ve ikinci yıllarında okutulan "Analiz", "Genel Matematik", "Yüksek Matematik" adlı dersler için hazırlanmıştır. Kitap iki ciltten oluşmaktadır. Birinci cilt olan bu kitap bir değişkenli fonksiyonların diferansiyel ve integraline ayrılmıştır. Konu ..»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Bu kitap Matematik Analiz–1 adlı kitabın tüm problemlerinin çözümlerini içermektedir. Kitapta; fonksiyonlar, limit, süreklilik, türev, integral ve seriler konusunda çok sayıda çözümlü soru bulunduğundan, bu konuları bulunduran Genel Matematik, Yüksek Matematik, İleri Matematik, Calculus gibi dersleri alan öğrenciler için çok yararlı bir kaynak olacaktır.»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

içindekiler 1-düzlemde vektörler 2-düzlemde doğrular 3-eğriler 4-konikler 5-koordinat dönüşümleri 6-uzayda vektörler 7-uzaya doğru ve düzlem denklemleri 8-yüzeyler 9-uzayda bazı koordinat sistemleri»»
Mustafa Balcı

Sürat Yayınları

Bu kitap, fonksiyonlar, limit ve süreklilik, türev, türev uygulamaları, belirsiz integraller, belirli integraller, integral uygulamaları, genelleştirilmiş integraller ve kutupsal koordinatlar konularındaki problemlerin çözümünü kapsadığından bu konuları içeren Genel Matematik, Analiz, Yüksek Matematik, Calculus adlı dersler için de bir yardımcı kaynaktır.»»
Alaattin Aktaş

Sürat Yayınları

Tamamı Renkli»»
Feyzi Başar

Sürat Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.