Yaşamında öteki kişilere ulaşabildiğin anlar, bir ormandaki kuş ötüşleri gibi olacak... Uzaklardan gelip geçerken, kısacık bir süre yapraklarda yankılanacaklar o kadar. Orman bütün sessizliğiyle yine yalnız duracak orada... I.KANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Stigma Yayıncılık

Stigma Yayıncılık

• Stigma Yayıncılık Kitapları | • Stigma Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Stigma Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Stigma Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 7 kitap bulunuyor."Stigma Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Abdurrahman Adıyan

Stigma Yayıncılık

Yürü bir çığ gibi, yürü bir sel gibi, yürü Ernesto Che Guevara gibi, Şamil Basayev gibi, Hz. Hamza gibi. İnsanın unutmakta olduğu insanlığını anımsatmak için yürü. Osman Aktaş Gelecek kuşakların üstüne düşen, onbeş nolu sınır taşının yerine bir anıt dikmek olacaktır; üzerinde anaların feryatları ve Adıyan'ın dizeleri olan bir anıt. Ümit Aktaş Bu kitap, zulme ve katliama dönük bütün bombalara ..»»
Sevgi Tınmaz

Stigma Yayıncılık

Hier denke ich an einen Bericht: Ein Mann klettert mitten in der Nacht in einen Altkleider Container. Die Vorrichtung des Containers klemmt, den Mann so ein, dass er sich nicht befreien kann. Nächsten Morgen wird seine erfrorene Leiche am Container hängend gefunden. Die Suche nach warmer Kleidung hat ihn das Leben gekostet. Ob er ein Opfer des Staates war, der ohne an die Konsequenzen zu denken, ..»»
Kemal Kaplan

Stigma Yayıncılık

Cumhuriyet tarihinin en karanlık adamının şifresi bu kitapla çözülüyor. Gazeteci-yazar Kemal Kaplan, 1998 yılında Tuncay Güney ile yaşadığı 240 günü tüm açıklığıyla bu kitapta kaleme aldı. Medyanın günlerce peşinden koştuğu, Ergenekon Operasyonu'nun kilit adamı olarak lanse edilen, Cumhuriyet tarihinin en karanlık adamı Tuncay Güney'in kim olduğu ve kimlere nasıl hizmet ettiği K..»»
S. Ahmet Uzun

Stigma Yayıncılık

Bu kitap çocuklarımıza iyilik yapmanın önemini, yaramazlığın sonuçlarını göstermesi açısından önemli bir eksikliği gidermektedir. Çünkü sadece iyiliğin dünyasını değil, aynı zamanda kötülülüklerin de, saygısızlıkların da nelere yol açacağını göstererek gerçekçi bir masal anlayışına imza atmaktadır. Çocukları hayal dünyasından yaşamın gerçekliğine hazırlayan kitabımızda ilginç karakter..»»
Kemal Kaplan

Stigma Yayıncılık

Tektaşın Kanı adlı kitapta, pırlantanın ana ekseninde, dünyanın elmas ve pırlanta karteli De Beers firması ve onun sahibi olduğu hanedanın Türkiye ve dünyadaki faaliyetleri anlatılıyor. 200 yıldan uzun bir süredir, Türkiye ile ilişkisi olan bu hanedan, geçmişte Osmanlı İmparatorluğu'nun merkez bankası olan Osmanlı Bankası'nın da sahibiydi. Hanedana ait şirketler günümüzde, Türkiye'de..»»
Erhan Özden

Stigma Yayıncılık

Mükemmel olmak kulağa hoş gelen bir slogan gibidir. Ama buna slogan şeklinde takılmak onu ıskalamanın sağlam bir tuzağıdır! Zamanı kullanmayı bilmeyenlerin mükemmelliği kurusıkı tabanca gibidir. Ulaşılır, ama artık bir işe yaramaz. Mükemmellik anlayışınızı gözden geçirin. Zaman sınırı kalktığı zaman herkesin mükemmel olabileceğini fark edin. Literatürünüzdeki mükemmelliği; en üst kali..»»
S. Ahmet Uzun

Stigma Yayıncılık

Varlığım varlığın sahibine feda olsun. Günler anlamını vahiyle bulsun. Vakitler vakitlenmiş namaza Kul ve köleyim ol Kâinatın Allah'ına Adalet vicdanımın prangasıdır Zulme boyun eğmek mi o da ne Hayatımın en büyük hatasıdır. Temizlik şiarımdır tüm kirlerden İftira, dedikodu ve gıybetten Temizdir Rabbim temiz olanı sever Varlığım varlığın sahibine feda olsun Günler anlamını ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.