Kadın ne kadar az hoşa giderse o kadar vefalı olur. TOLSTOY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Soysal Yayınları

Soysal Yayınları

• Soysal Yayınları Kitapları | • Soysal Yayınları İletişim Bilgileri | • Soysal Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Soysal Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Soysal Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Paco Underhill

Soysal Yayınları

Müşteri neden, nasıl, ne zaman, neyi satın alıyor? Alışveriş söz konusu olduğunda yaşadığımız çılgınlığın bir metodu var mıdır? San Francisco Chronicle tarafından perakendecilerin Sherlock Holmes'u olarak adlandırılan, yazar ve araştırma şirketi CEO'su Paco Underhill... (Arka Kapak'tan) »»
Müjgan Özçay

Soysal Yayınları

Uçağa binmek üzere sizi aprondan getiren otobüsten indiniz, bagajınızı göstermek için kalabalığı yarmaya çalışırken bazıları serseri mayın gibi önünüzü keser; dikkatlerini telefonlarında yoğunlaştırmış, önemli bir son dakika konuşması yapmaktadırlar... (Arka Kapak'tan) »»
Suat Soysal

Soysal Yayınları

Hizmet ve perakende sektörünün deneyimli adı Suat Soysal, verdiği sayısız eğitimde ve yaptığı konuşmalarda kendine yol gösteren ilginç ve sıradışı hizmet öykülerini Türkiye'nin dört bir köşesinde derledi. (Arka Kapak'tan) »»
Paco Underhill

Soysal Yayınları

Önde gelen ağırsiklet eleştirmenlerimizden ve pazarlama gururlarımızdan biri olan Paco Underhill tarafından yazılan kitap, Amerika'nın sosyal ve ekonomik açıdan en önemli olgusuna hoş bir bakış sunuyor. Kültürümüzden orta yerinde duran alışveriş merkezleri hakkında ne kadar az şey bildiğimi bilmiyormuşum meğer. - ***Re-imagine!*** kitabının yazarı Tom Peters Bu kitap bize neden so..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.