Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Som Kitap

Som Kitap

• Som Kitap Kitapları | • Som Kitap İletişim Bilgileri | • Som Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Som Kitap isimli yayınevine ait Toplam 9 kitap bulunuyor.
Som Kitap, okumanın bir keyif olduğunu düşünen herkesin yayınevi. Som Kitap’ın belirli bir alanla sınırlı olduğu düşünülmesin; edebiyattan resme, müzikten magazine, psikiyatriden gizemli bilimlere, bestseller kitaplardan mizaha, Som Kitap’ta herkes kendini bulacak. Som Kitap’ın çalışanları için, kitap okumak keyifse, kitap için çalışmak da keyiftir anlayışı mevcut. Yayınevi, ilk olarak 2007 yılında bir fikir olarak doğdu; “proje canavarı” Fedai Çakır’ın ele avuca sığmaz bir fikri olarak. Yayınevinin “işe” başlaması ise zaman aldı. Ancak, acelemiz yok, “acele iş” keyif kaçırır, o nedenle şimdi başlıyoruz. “Som” güzelliklerle dolu bir dünya için.
Son Yayınlanan Kitapları
Feyza Hepçilingirler

Som Kitap

Üniversitelerde okutulan zorunlu Türk Dili dersi için hazırlanmış olan bu kitap lisans öğrencilerinin dilsel yeteneklerini geliştirmek, doğru, güzel ve etkili konuşma ve yazmalarını sağlamak amacıyla, öğrencilere daha sıcak gelen soru-cevap yöntemiyle kaleme alınmıştır. Kitabı yayına hazırlayan, yazı kurulu eşgüdümünü sağlay..»»
Ekrem Güvendiren

Som Kitap

Kimileri diyebilir ki, çağımız görsel iletişim çağı, kim okur bir diplomatın anılarını! Bir yanıyla gerçeği ifade etse de, bu sözün tümüyle doğru olduğunu söylemek bana göre toplumumuza ve kalemleriyle bize rehberlik eden değerli yazarlarımıza haksızlık olacaktır. Söz uçar, yazı kalır demiş atalarımız... Ben de yaşadığım onca deneyimin sözle uçup gitmesine razı olamadım. Onları yazının kalıcılığın..»»
Ahmet Turan Işık

Som Kitap

Son bir yıl içerisinde Demans, Alzheimer Hastalığı ve Hafif Kognitif Bozukluk'la ilgili yeni tanı ve histopatolojik kriterlerin belirlenip yayımlanmış olması Alzheimer Hastalığı'yla ilgili Türkçe bir kaynağı gerekli kılmıştır. Bu nedenle hem Türkçe hem de oldukça detaylı bir çalışma ile Alzheimer Hastalığı'yla ilgili bilimsel farkındalığa katkıda bulunmak temel amacımız olmuştur. Ayrıca, geriat..»»
Meri Çevik Simyonidis

Som Kitap

İstanbulum Tadım-Tuzum, Hayatım bir bellek yolculuğuna çıkarıyor bizleri. İstanbulun yaşama zamanlarına aralanan bu kapıdan girince yüzlerce yıldır kentin dokusunu var eden Rumların yeme-içme-yaşama kültürlerine tanık oluyoruz. Kendisi de bir İstanbullu olan Meri Çevik Simyonidis, bu geniş coğrafyadan derlediklerini bir bir ortaya çıkarırken önemli bir tanıklığı da gerçekleştiriyor. İstanbulun çok..»»
Neşe Balcı Altın

Som Kitap

Bilim dünyası bir gerçeğin artık farkındadır: Otizm tedavisinde başarıya giden yol, farklı çalışmaların puzzle gibi birbirini tamamlayarak ve eşzamanlı olarak uygulanmasından geçer. Otizm alanında bir devrim niteliği taşıyan Kompansasyon - Aktivasyon protokolünün önemli bileşenlerinden işitsel algı-entegrasyon, serinin 3. kitabında, sade bi..»»
Neşe Balcı Altın

Som Kitap

Kendi sakınımlı kodunu yaratır... »»
M. Salih Çelikkale

Som Kitap

İnsan yaşamı ve bu yaşamı şekillendiren çevresindeki olayları, mizahi bir tarzda ortaya koyan fıkralar, bireyin çevresiyle bütünleşmiş renkli bir resmidir. Bu resim aynı zamanda kültürel bir yansımadır. Bu nedenledir ki, değişik insanlar bu resme bakarken algılamaları da farklı olur. Bir fıkra bu yapıyı ortaya koyabiliyor, düşündürebiliyor v..»»
Ekrem Güvendiren

Som Kitap

Kimileri diyebilir ki, çağımız görsel iletişim çağı, kim okur bir diplomatın anılarını! Bir yanıyla gerçeği ifade etse de, bu sözün tümüyle doğru olduğunu söylemek bana göre toplumumuza ve kalemleriyle bize rehberlik eden değerli yazarlarımıza haksızlık olacaktır. Söz uçar, yazı kalır demiş atalarımız... Ben de yaşadığım onca deneyimin sözle uçup gitmesine razı olamadım. Onları yazının kalıcılığ..»»
Derek Meister

Som Kitap

Onlar var. Ian Boroughs bunu biliyor. Onları görebiliyor. Hayaletler Birden ortaya çıkıyorlar. Dokundukları her şeyi yakıyorlar. Babasının ölümünden bu yaratıklar mı sorumlu? Ian'in büyükbabasının, otuz yıldan uzun bir süredir kayıp olmasının nedeni onlar mı? 17 yaşındaki Ian, en yakın arkadaşıyla birlikte bu sırrı çözmeye karar verir. Oysa, hayaletlerin ne kadar tehlikeli olduklarının..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.