İnsanların elinden hayalleri alınacak olursa, başka ne zevkleri kalır? Foostenelle [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sistem Yayıncılık

Sistem Yayıncılık

• Sistem Yayıncılık Kitapları | • Sistem Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Sistem Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Sistem Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 478 kitap bulunuyor.
"Sistem Yayıncılık, bilgi ve sevginin temel değerler olduğu bir öğrenme ortamı oluşturmak için vardır" 1991 yılında kurulduk. Yayın hayatına, o sıralarda üniversite düzeyindeki teknik eğitim alanında yokluğu çekilen elektrik-elektronik kitaplarıyla girdik. 1993 yılında sosyal yayınlara başladık. O günden bu yana bize katılan, yayınlarımızı zenginleştiren pek çok değerli bilim insanı, düşünür yazarlarımızla yolumuza devam etmekteyiz.
Son Yayınlanan Kitapları
Mehmet Kartal

Sistem Yayıncılık

  "Ben hep hayallerle yaşadım, hayallerle büyüdüm. Hayallerden uyanıp gerçekleri görmeye başladığımda çoktan toplumdan kopmuş ve karanlık bir dünyaya dalmıştım bile. Ama bir gün geldi hayallerimin şeklini ve yönünü değiştirdim. Karanlıklardan fırlamış bir ok gibi yeniden toplum denen duvara saplandım. Ama işin tuhafı ben h..»»
Üstün Dökmen

Sistem Yayıncılık

Bu kitapta öncelikle, sosyometriyle ve psikodramayla ilgili klasik sayılabilecek kuramsal bilgilere yer verilmiştir. Söz konusu kuramsal bilgiler arasına, araştırmacı tarafından yönetilmiş psikodrama oturumlarından ve gerçekleştirilmiş araştırmalardan örnekler yerleştirilmiştir. Kitapta, sosyometriyle ve psikodramayla ilgili, bilinen bilgilerin yanısıra, yeni say..»»
Norman Vincent Peale

Sistem Yayıncılık

"Bu kitabın yazılış amacı çok basittir. Ne bir edebi ustalık, ne de bilimsel bir yol gösterme iddiasında bulunur. Sizi doğrudan harekete geçirmeyi arzulayan ve kişisel gelişmenizi ön planda tutan bir el kitabıdır. Kitabın tek amacı mutlu, huzurlu ve değerli bir hayat sürmenize katkıda bulunmaktır. Bu kitabı, düşüne düşüne ve anlatılan &..»»
Kolektif

Sistem Yayıncılık

Web yayıncılığı hakkında bilmediğiniz hiçbir şey kalmayacak. MacMillian Computer Publishing'in ünlü Unleashed serisinden çevrilen bu kitapta HTML, , CGI, VRML, SGML konuları işleniyor.  »»
Norman Wincent Peale

Sistem Yayıncılık

Büyük düşünür William James, "Benim kuşağımın en önemli keşfi, insanların düşünme tarzlarını değiştirerek hayatlarını değiştirebileceklerini öğrenmiş olmalarıdır," der. Yazılışının üzerinden uzun yıllar geçtiği halde bugün bile etkisini koruyan ve dünyanın birçok ülkesinde yirmi milyondan fazla satmış ..»»
Yalçın Özkan

Sistem Yayıncılık

İlişkisel Veritabanı Yönetim Sistemlerinin tartışılmaz Lideri olan Oracle, geliştiricilerinin karşısına adına yakışır biçimde güçlü bir ürün ile çıkmış bulunuyor. Oracle Power Objects isimli bu ürün, nesneye dayalı programlama özelliklerine sahip bir hızlı yazılım geliştirme ortamı olarak değerlendiriliyor. Oldukça gelişki..»»
Roz Townsend

Sistem Yayıncılık

Zihniniz ve bedeniniz uyum içinde olursa gelişiminiz sizi şaşırtabilir. Bilinçaltınıza, hayatta neyin peşinde olduğunuzu gösterirseniz, bilinçaltı aklınız da sizi hedeflerinize yöneltir. Yaptığınız işte bilincinizi, bilinçaltınızı ve bütün yeteneklerinizi kullanırsanız çok daha etkili adımlar atmaya başlarsınız. İnanç, potansiye..»»
Peter Mayle

Sistem Yayıncılık

Çocuklar yaşamın gerçeklerini sorular sorarak öğrenir. Zamanı gelince cinsellikle ilgili sorular da sormaya başlarlar. İşte o zaman, çocuğunu her konuda yanıtlamaya çalışan anababalar, cinselliğin bir sır gibi saklandığı ortamlarda büyümelerinden gelen "görgüleri" nedeniyle ne yapacaklarını bilemezler. Çaresizliklerinin ..»»
Ricardo Semler

Sistem Yayıncılık

Resepsiyon görevlisi yok, kıyafet kuralı yok, işçiler ücretlerini kendileri belirliyorlar, çalışma saatleri zorla dayatılmıyor.Ricardo Semler bir şirketi bu şekilde idare ediyordu: Ailesinin şirketini, Brezilya'nın en eski şirketlerinden olan Semco'yu, kendi döneminin devrimci nitelikteki en başarılı işletme öyküsü durumuna getirerek, res..»»
James Clerk Maxwell

Sistem Yayıncılık

Çocuklar yaşamın gerçeklerini sorular sorarak öğrenir. Zamanı gelince cinsellikle ilgili sorular da sormaya başlarlar. İşte o zaman, çocuğunu her konuda yanıtlamaya çalışan anababalar, cinselliğin bir sır gibi saklandığı ortamlarda büyümelerinden gelen "görgüleri" nedeniyle ne yapacaklarını bilemezler. Çaresizliklerinin ikin..»»
John P. Kotter

Sistem Yayıncılık

20. Yüzyılın En Parlak Girişimcisinin Öyküsü.   "Konosuke Matsushita belki de bu kitabı okumadan ya da bu kitabın adını duymadan önce hiç bilmediğiniz ve tanımadığınız bir isimdi. Oysa evinizde, ofisinizde, okuduğunuz okul binasında bu adamın ürettiği bir ürünü mutlaka kullanıyorsunuz. Matsushita, sıradan insanların nası..»»
Bill Quain

Sistem Yayıncılık

Tüketiciler dev toptan satış mağazalarında ve büyük indirim yapan e-ticaret sitelerinde daha çok para harcıyorlar. Fakat ucuza almak, daha akıllıca alışverişle mutlaka aynı şey demek değildir. İşte tüketicilerin kendilerine sormaları gereken düşündürücü bazı sorular:   - En sevdiğiniz mağaza, ürünlerini başkalarına ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.