Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sistem Ofset Yayıncılık

Sistem Ofset Yayıncılık

• Sistem Ofset Yayıncılık Kitapları | • Sistem Ofset Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Sistem Ofset Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Sistem Ofset Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 18 kitap bulunuyor."Sistem Ofset Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hasan Atabaş

Sistem Ofset Yayıncılık

İhsan Ünlü

Sistem Ofset Yayıncılık

Arka Kapak Yazısı     Alevilik, günümüzde üzerinde en çok konuşulan, fikir üretilen, mevcut problemleri için çözüm yolları üzerinde durulan konuların başında gelmektedir. Belki de yüzyıllar boyunca ihmal edilmiş ve üzeri kapatılarak görmezlikten gelinmiş bir muammanın bugün gün yüzüne çıkmasından dolayı hemen her kesimin ilgi odağı haline gelmiştir. Bu meyanda çok cidd..»»
Ali Osman Güzel

Sistem Ofset Yayıncılık

Yüzlerce yılın getirdiği birikimle güzel Türkçemiz işlene işlene bugünkü halini almıştır. Dilimiz en mükemmel eserleri ortaya koymak için yeterli olgunluğa sahiptir.   Dili işleyen, ona kıvraklığı ve inceliği veren de edebiyatçılardır. Bir kuyumcu titizliğiyle üzerinde çalışarak ürettikleri eserler her yerde yüzümüzü ağartmaktadır. Dilimizin eserlerini tanımazsak, onun..»»
Ali Osman Güzel

Sistem Ofset Yayıncılık

İnsanoğlu geçmişten bugüne, sahip olduğu bilgi birikimini ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşmayı hep sürdürmüştür. Hangi coğrafyada, kimin tarafından yazıldığının, söylendiğinin hiç önemi olmayan bu kültürel değerler bütün insanlığın ortak mirasıdır. Bu mirası iyi değerlendiren toplumlar, kendilerine daha iyi bir gelecek inşa ederler. »»
Yusuf Ekinci

Sistem Ofset Yayıncılık

“Burdur’u Temsil Edenler” Adını verdiğim bu kitabın hazırlanması epeyce zaman aldı. Çok kişi ile konuştum ve halen hayatta olan vekillerimize kısa bir mektup yazdım. Önsözden hemen sonra yer alan, bu mektuba verilen cevapları virgülüne dokunmadan aynen aldım. Halen TBMM’ de milletvekili olarak görev yapan vekillerimize de Burdur ile ilgili gerçekleştirmeyi arzu ettikler..»»
İsmet Aydoğdu

Sistem Ofset Yayıncılık

İsmet Aydoğdu

Sistem Ofset Yayıncılık

Kan Hastalıkları Atlası,Sistem Ofset Yayıncılık »»
Pınar Olgaç

Sistem Ofset Yayıncılık

Türkler, süsleyici sanatların her dalında yaratıcı olmuştur. Dünyanın bir çok müzesinde Türk süsleme sanatlarına ait eserler bulunmaktadır. Bu kitapta, 17-18 ve 19. yüzyıllara ait peşkir, bindallı, çevre ve yağlık desenlerinin orijinalleri ve aslına sadık kalınarak yeniden düzenlenmiş çizimleri yer almaktadir. Kitabın amacı, geçmişten bugüne kadar taşınabilmiş orijinal motiflerimizin yaşatılabilme..»»
Zöhrepliler

Sistem Ofset Yayıncılık

Kocakişi (Zöhrepliler) adlı bu eserimin hazırlamasında; Romanın içinde de adları geçen dedelerim Hasan ve İlyas (Ellez) Koç en büyük etken ve fikren yardımcım olmuşlardır. Radyonun, Televizyonun olmadığı, Gazete, Kitap gibi basım ürünlerinin şehirlere kısmen geldiği, köylere uğramadıkları yıllarda, olayları bizatihi yaşayanlardan veya onların görüp duyduklarını öğrendiklerini bizlere aktarmalarınd..»»
Stil ve İmaj

Sistem Ofset Yayıncılık

Hangi yaşta ve vücut özelliğinde olursak olalım, her kadın stilsahibi olmak ister. Seçilen stil, kişinin iç dünyasını yansıtır. Stilinizi bilmek, kendinizi keşfetmektir. Stil tek tip ve sabit değildir. Stiliniz, yaşamınızdaki değişiklerle de değişebilir. Değişmeyen kişiliğinizdir. Bu çalışmada, sizlere ayna karşısında kendinizi objektif olarak nasıl inceleyeceğinize, vücut özelliklerinize, defo..»»
Yusuf Ekinci

Sistem Ofset Yayıncılık

Ahî birlikleri Müslüman-Türk toplumunun ekonomik, sosyal ve kültürel hayatında yüzyıllarca çok önemli rol oynamıştır. Geçmişten medeniyetinin kuruluş yıllarını incelemeleri ve kendi alanları ile ilgili bilgilere ulaşmalarının bugün zaruret hâline geldiğini düşünüyoruz. Ulaşılan bu bilgiler bugüne ve geleceğe ışık tutacaktır. Milletin geçmişi hafızasıdır. Geçmişten alabileceğimiz dersler, yakalayab..»»
Faydalı ve Pratik Bilgiler

Sistem Ofset Yayıncılık

- Bilinçli Tüketiciler Olmak İçin Faydalı Bilgiler - Hayatın İçinde Faydalı ve Pratik Bilgiler - Yemek ve Mutfak İçin Faydalı, Pratik Bilgiler - Sebze, Meyve, Şifalı Bitkiler Hakkında Faydalı ve Pratik Bilgiler - Depreme Karşı Alınması Gereken Önlemler - Hormonlu Sebze ve Meyveyi Tanımanın İncelikleri - Lekeleri Nasıl Yok Etmeniz Gerektiğine Dair Faydalı ve Pratik Bilgiler - Çayın Faydaları..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.