Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Şira Yayınları

Şira Yayınları

• Şira Yayınları Kitapları | • Şira Yayınları İletişim Bilgileri | • Şira Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Şira Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 33 kitap bulunuyor."Şira Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Fatih Eroğlu

Şira Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Bir umut, bir hayattır ve bir hayata umut olmak, hayata tutunmaktır...     Gecenin içinde gizli kalmış sessiz haykırışları gün ışığına çıkarmaya çalışan bu kitap; Otizmlilerin de birer birey olduğuna ve altın çocukların ailelerinin yaşadığı sıkıntılara dikkat çekerek, farkındalık oluşturmayı amaçlamıştır. OTEF'le birlikte sevgi dolu yürek..»»
Hamza Yardımcıoğlu

Şira Yayınları

1960’larda, maaşıyla adet Cumhuriyet altını alan bir memur, bugünlerde sadece tane alabiliyor. Yani insalık, “gizli efendileri” tarafından giderek daha fazla köleleştirilmeseydi, bugün ortalama bir çalışan sadece birkaç aylık maaşıyla, bir ev alabilecekti... İşte; insanlarin boynundaki görünmez zincirler, kölelik sistemi ve tarihten günümüze uzanan hikayesi... - Peyg..»»
Serhat Ahmet Tan

Şira Yayınları

Herkesin "Yeni Bir Şans"a ihtiyacı var... Serhat Ahmet Tan, bugüne kadar yazmış olduğu kitaplarda çok ilginç yolculukların rehberi oldu. Araştırmaları ve kitapları vasıtasıyla çıktığımız bu yolculukların her biri zamanın içinde yapıldı. Bir baktık Kanuni döneminde Yahya Efendi'nin yanındayız; onun Yuşa Tepesi'nin sırrını buluşuna tanıklık edi..»»
Akif Manaf

Şira Yayınları

Büyük Üstat Akif Manaf bu kitapta evrensel bilgileri kapsamlı bir şekilde, gerekli tüm detaylarıyla birlikte ele alınmıştır. Bu eşssiz eser, hem derin teorik bilgilere, hem de çok boyutlu pretik deneyimlere dayanmaktadır. Bu kitabı okuyan insan, kader konusunda bütün sorularına cevap bulacaktır... Kader nedir? Kaderin nasıl efendisi olunur? Kader nasıl aşılır? ..»»
Akif Manaf

Şira Yayınları

Büyük Üstad Akif Manaf bu kitapta evrensel bilgileri kapsamlı bir şekilde, gerekli tüm detaylarıyla birlikte ele almıştır. Bu eşsiz eser, hem derin teorik bilgilere, hem de çok boyutlu pratik deneyimlere dayanmaktadır. Bu kitabı okuyan insan, Sevgi konusunda bütün sorularına cevap bulacaktır... - Sevgi nedir? - Sevgi nasıl ifade edilir? - Sevgi enerjisi nedir? - Sevgi nasıl nefrete dönüşür? ..»»
Serhat Ahmet Tan

Şira Yayınları

Zülkarneyn'i Bilen Büyük Sırrı Çözecek Yahudi alimleri Hz. Muhammed’e üç soru sordular. Eğer dediler, bu sorulara cevap verebilirse o Allah’ın peygamberidir. Fakat cevap veremezse yalancı ve sahtekârdır. Bu sorulardan bir tanesi doğuya ve batıya yolculuk yapan adamın kim olduğuyla ilgiliydi. Hz. Muhammed soruları aldı, tamam, dedi. Onbeş gün boyunca ses seda çıkmadı. Bu arada sor..»»
Metin Oktay Albasan

Şira Yayınları

Hepimiz birer ruh varlığıyız. Kur'an'da Yaradan'ın emrindendir denilen Ruhsal Potansiyel hepimizde mevcut. Aslında yaşamımıza yön veren, hatta yaşamımızı plânlayıp kaderimizi şekillendiren de ruhumuzdur. Her şey ruhta yeşerir, sonra bedenimize yansır. Bütün rahatsızlıklar, mutsuzluklar, hepsi ruhumuzun sesini duyamayan bedenimizin yaşadıklarıdır. Ruhun sesini işitmeyen beden rahatsızdır, denges..»»
Erkan Öz

Şira Yayınları

Ekonomide büyük bir ‘tufan’ hızla bize doğru yaklaşıyor. Bildiğimiz anlamda dünya sona erecek. Fakat korkmaya gerek yok; felâkette ayakta kalmak mümkün. Hatta basit önlemlerle bu büyük yıkımı hayatınızın fırsatına dönüştürebilirsiniz. Ekonomik krizler neden artık fakir ülkelerde değil de zengin ve &ldquo..»»
Gazi Özdemir

Şira Yayınları

İnanmayanın okumadan reddettiği, inananın da okumadan savunduğu Kur’an; okunsun, Apaçık olan mesajı anlaşılsın diye yeniden ele alındı... Allah’ın bütün insanlar için indirdiği Kur’an’ı, ait olduğu din olan İslâm’ı öğrenmek üzere yavaşça, anlaya anlaya ve düşüne düşüne okuyan Prof. Dr. Gazi ..»»
Hamza Yardımcıoğlu

Şira Yayınları

Bu kitapta, zor gibi görünen konular herkesin kolayca anlayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Uzay - zaman - karadelik - akdelik - paralel evrenler - atom - atomaltı - kuant - yıldızlar - gezegenler mikro ve makro evrenin tüm gizemleri... Evrenin en büyük galaksilerinden, en küçük atom altı parçacıklara kadar merak edilen her şeyi açıklayan ve özgün çizimlerle zenginleştirilmiş bir kitap, her z..»»
Gazi Özdemir

Şira Yayınları

Ay'ı işaret eden parmağa bakmakla, Ay'a bakmak aynı şey değildir. Allah'ın tek dini İslâm'ı da öğrenmek istiyorsak, Kur'an'ı anlayarak okumalıyız. İşte, "Din" demek olan 400'ün üzerindeki Kur'an hükümleri…. Ay'ı işaret eden parmağa bakmakla, ay'a bakmak aynı şey değildir. Allah'ın tek dini isl&ac..»»
Akif Manaf

Şira Yayınları

Büyük Üstat Akif Manaf bu kitapta evrensel bilgileri kapsamlı bir şekilde, gerekli tüm detaylarıyla birlikte ele alınmıştır. Bu eşssiz eser, hem derin teorik bilgilere, hem de çok boyutlu pretik deneyimlere dayanmaktadır. Bu kitabı okuyan insan, kader konusunda bütün sorularına cevap bulacaktır... Kader nedir? Kaderin nasıl efendisi olunur? Kader nasıl aşılır? Kader nasıl kontrol edileb..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.