Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları

• Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları Kitapları | • Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları İletişim Bilgileri | • Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Üner Birkan

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları

Daha 4 yaşında bi çocukken Mozart gibi ***absolüd*** kulağa sahip olduğu belirlenen, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk ***Harika Çocuk***u... Adına çıkarılan özel yasa ile 1948'de yurtdışında eğitime gönderilen, paha biçilmez bir müzik kumaşı... Günümüzde, dünyanının ***repertuarı en geniş*** piyanisti... Duyarlı bir yorumcu... Aldığı ödüller, doldurduğu CD'ler, verdiği konserlerle, ülkemi..»»
Dinçer Yıldız

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları

Yoksul toprak köleleri, dilenciler, sakatlar ve budalalar müzik tarihinde ilk kez Musorgski'de (1839-1881) sanat şarkısına konu olmuş ve halk kitleleri operanın gerçek baş aktörü konumuna girmiştir. Musorgski, ezgilerini günlük konuşmaların dibinde gizli müziksel öğelerden çıkararak söz ve tını uyumunu en ideal düzeye ulaştırır. Her somut insanın kendi değer ölçütünü yalnız kendisi..»»
Filiz Ali

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları

1. Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda Bandırma gibi küçük bir yerleşim yerinde olmalarına karşın iki çocuğunun müzik dersleri almasını sağlayan bir subay baba. Herşeyiyle çocuklarına destek ve arkadaş bir anne. Böyle bir ailede yetişen Ferhunde Erkin, savaş yıllarında başladığı piyano derslerini İstanbul'da da sürdürür. İşgal altındaki bu şehirde henüz 11 yaşındayken kardeşi ile ..»»
Samim Bilgen

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları

1. Prelüd ve Türkü (Bir halk türküsü üzerine) Prelud and Folk Song (from a thema of folk song 2. Güzel Yar... (Halk Türküsü) Beautiful Sweetheart ... (a Folk Song) 3. Hey Dağlar... (Halk Türküsü) Oh Mountains... (a Folk Song) 4. Senin Bahçende... (***Merihten gelen telsiz*** müzikalinden) In your Garden... (from the musical of 'Wireless from Mars') 5. Masal müziği, sol..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.