Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz)

Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz)

• Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz) Kitapları | • Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz) İletişim Bilgileri | • Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz) Hakkında Bilgi
Sitemizde Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz) isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz)" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Michael S. Trupp M.D.

Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz)

Bilinçli... Bilinçdışı... Arzu... Rüya... Gerçek... Freud aslında tüm kariyeri ya da yaşamı boyunca ne yapmıştır, neyi başarmıştır? Arzusunu gerçekleştirebilmiş midir, gerçekleştirememiş midir? Sonuçta Freud ne yapmıştır? Bireyin, kişinin ya da insanın içini dışına çıkaran, kimliğini/benliğini alt üst eden zorlu bir soruşturmadır aslında Freud'un yaptığı. Elinizdeki metinde aslında Freud'u tanı..»»
Patricia Altenbernd Johnson

Sentez Yayıncılık (diğer senteze giriniz)

Hannah Arendt, cevaplar vermektense soruları kışkırtan bir düşünür olarak pek çok çağdaş politik tartışmaya ilham vermiştir. Yahudi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Arendt, Adolf Hitler'in yönettiği Nazi Almanya'sı döneminde Yahudilerin maruz kaldığı zulüm ve katliamın canlı tanıklarından ve mağdurlarından biri olmuştur. Bu durum onun içinde yaşadığı politik düzen üzerinde kafa yormasının, ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.