İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Semerci Yayınları

Semerci Yayınları

• Semerci Yayınları Kitapları | • Semerci Yayınları İletişim Bilgileri | • Semerci Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Semerci Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 70 kitap bulunuyor."Semerci Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Demet Ünlü

Semerci Yayınları

İnanmak ya da inanmamak, Gelmek ya da gelmemek. Bunlarin hiçbiriyle alakasi yok. Asil olay seviyorum deyip Sevmemesiyle başliyor. Anlayin artik bunu, Sevmek ya da sevmemek…     »»
Belkıs Öztin Koparanoğlu

Semerci Yayınları

Bodrum mutfağı, yerli Bodrum halkının yanı sıra, Girit, Rodos, İstanköy - Kos adalarından  mübadele öncesi ve sonrası Bodrum’a gelen halkın oluşturduğu karma bir kültür mutfağıdır. Çocukluğumdan beri  Giritli ve yerli  halkın içinde büyüdüm. Bodrum mutfak kültürünün bir parçası olan yemek kitabımdaki yemekler, orijinal şekilleriyle  yazılmış, yapımı kolay, pratik ve Girit mutfağında unutulmaya..»»
Zekiye Doğan

Semerci Yayınları

Zor durumda kaldığın anlarda konuştuğun zaman dilimi, yalnız kaldığın zaman kalbinin ağrısı, gözlerini, yüreğini korumaktan geçer ve hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseye karşı beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın ve kazandım da!.. Zamansız yakalandığım yağmurla başlayan hazin yolculuğum, (Yüreğimle Kader Yolculuğu) ..»»
Zekiye Doğan

Semerci Yayınları

Zor durumda kaldığın anlarda konuştuğun zaman dilimi, yalnız kaldığın zaman kalbinin ağrısı, gözlerini, yüreğini korumaktan geçer ve hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseye karşı beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın ve kazandım da!.. Zamansız yakalandığım yağmurla başlayan hazin yolculuğum, (YÜ..»»
Korel Eraybar

Semerci Yayınları

Yıllarca dışarıdan eğitim verdiğim bir firmada, kalite departmanı, bütün eğitmenlerden eğitimlerini standart hale getirmelerini istemişti. Her görselin ne zaman ve ne kadar süreyle gösterileceği, her eğitim grubuna aynı şeylerin, aynı şekilde söylenmesi gibi bir standardizasyon. Yani benim hiç hoşlanmadığım şeylerden bahsediyorlardı. Ben, kalite departmanının söyledikler..»»
Murat Murat Aslan

Semerci Yayınları

İçimde dalgalanıyor bir deniz Bir martı uçtuğu yerde simit arar Ben denizim mavisine bakmak ile suçluyum Ben denizde o kıpırdamayan taş Ve yosun kaplayan her yerim Kurtulmak için balık arar   Ben ki o eski zaman tamircisi Yelkovan akrep bileycisi Kesmiş bir saat kordonu günlerce bileğimi Şu ruhum zaten intihara meilli Öldüremiyorum kendimi Çok oluyor gönlümün..»»
Sabri Çakır

Semerci Yayınları

Murat Kaplan

Semerci Yayınları

Arka Kapak Yazısı   ‘Birilerinin anısı olmak için ve içine doğduğumuz rüyamızdan uyanmak için buradayız.                Anıların temiz, uyanışların da tez olması    dileğiyle.’  - Kwok Chung Sien-         »»
Murat Kaplan

Semerci Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Tanrım, beni yavaşlat ! Aklımı sakinleştirerek kalbimi dinlendir. Günün karmaşası içinde, bana sonsuza kadar yaşayacak tepelerin sükunetini ver. Sinirlerim ve kaslarımdaki gerginliği, belleğimde yaşayan akarsuların melodisiyle yıka.   M.Ö.2000’li yıllara ait bir Hitit duvar yazısından alıntı…     »»
Murat Kaplan

Semerci Yayınları

Arka Kapak Yazısı   ‘Sonu belirleyen başlangıçtır. Başlangıcın gücü niyettedir. Başlangıçta niyetini samimiyetle donatan, arzu edilen sona en yakın olandır.’ - Murat KAPLAN-     »»
Gökdeniz Özkan

Semerci Yayınları

Gizemli bir ada, muazzam bir güç kaynağı, korkunç bir deney ve peşi sıra gelen kaos! İnsanoğlu kibrine ve bencilliğine yenik düştü, daha fazla güç arzuladı. Kendilerinin çocuklara uyguladıkları korkunç ve başarısız bir deney sonrası bu çocukları “Lanetli Çocuk”lar olarak adlandırdılar, dışladılar, hor gördüler ve toplumdan tamamen uzaklaştırdılar. Yine o zamanlarda, Dü..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.