Aşkta insan ne yardımcı, ne de arkadaş ister. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Samanyolu Yayıncılık

Samanyolu Yayıncılık

• Samanyolu Yayıncılık Kitapları | • Samanyolu Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Samanyolu Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Samanyolu Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Samanyolu Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ali Arslan

Samanyolu Yayıncılık

Dua teslimiyettir, yardım talebidir, istemektir, umuttur... Duanın İle Gelen Şifa'da dua etmenin adabı, istenilen şeyin özelliğine göre nasıl dua edilmesi gerektiği ve daha pek çok konu; ayetler, hadisler ve İslam âlimlerinden aktarılan kıssalarla desteklenerek anlatılmaktadır... İstemek ama nasıl? İstemek ama ne zaman? İstemek ama hangi dua sözleriyle?Dua mü..»»
Arif Arslan

Samanyolu Yayıncılık

Dua İle Ruhsal Tedavi okuru, ibadetin özü, kulluğun bir parçası olan duanın mucizelerine tanık kılan benzersiz bir çalışma. Kur'an-ı Kerim'de de "de ki; eğer duanız olmazsa Rabbim sizin neyine değer versin!" (Furkan, 25:77) sözleriyle önemi vurgulanan duanın, insan ruhunun yaralarını iyileştiren ilahi bir merhem oluşu ilk kez bu kitapta Havas ilm..»»
Arif Arslan

Samanyolu Yayıncılık

Kutsal kitapların ruhu... Hayatın hakkını vererek yaşama sanatını öğreten en güzel öğütler... Dinler, elçiler, ilahi kaynaklar ve bu kaynakların beslendiği tek kaynak... Hepsi Peygamberlerden Altın Öğütler'de... Peygamberler, taşıdıkları ilahi mesajlar ve örnek yaşantılarıyla tüm insanlığa sevgi, barış, güzel ahlak ve iyiliği tavsiye edip öğütler verirler... Dinler ise evrensel..»»
Necdet İçel

Samanyolu Yayıncılık

Uluslar arası arenada sürekli gündemde olan Suriye'nin başkenti Şam'ı tanıdıkça dünyaya yön veren bir medenyetin köklerine doğru bu kitap ile bir yolculuğa çıkacaksınız. Kıyamet zamanı insanların toplanacağı ve güven içinde kalabilecekleri bir yer olarak rivayet edilen Şam, Kur'an-ı Kerim'de işaret edilen birkaç yerleşim bölgesinden biri... Hz. Muhammed (s.a.v.)'in hadislerinde övgüyle söz et..»»
Arif Arslan

Samanyolu Yayıncılık

'Allah bir kulunu severse artık ona günahı zarar vermez.' -Hz. Muhammed (s.a.v.) İnsanın; insanı düşürdüğü yerde kendisini görmesinin adıdır tevbe. Günah hakka saygısızlık olduğu kadar insanın kendisine yaptığı bir haksızlık ve iradenin yüzüne vurulan bir tokattır. Tevbe ise kişinin kendini yenilemesi ve bir iç onarımdır. Bozulan kalbi yeniden düzene koyma, kişinin Hakk'tan Hakk'a kaçması..»»
Arif Arslan

Samanyolu Yayıncılık

Hayat, yaptığımız seçimlerden ibarettir. Hayatın dönüm noktalarından birinde de, bir yastıkta kocayacağımız hayat arkadaşımızı seçeriz; birlikte yaşamak ve birlikte ölmek için.

Fakat seçimlerimiz bilinçli değilse hayat yarıda kalır, bölünür, ayrılır, dağılır

Bekârlıktan evliliğe, yanlış yalnızlıktan doğru birlikteliğe nasıl adım atacağınızı, dikkat etmeniz gereken bütün ayrıntıları bu ..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.