İnsanlar köprü kuracakları yerde, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.-- NEWTON [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Punto Özel Fiyat

Punto Özel Fiyat

• Punto Özel Fiyat Kitapları | • Punto Özel Fiyat İletişim Bilgileri | • Punto Özel Fiyat Hakkında Bilgi
Sitemizde Punto Özel Fiyat isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Punto Özel Fiyat" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Charles Bukowski

Punto Özel Fiyat

"Arka koltuktaydım, Romanya ekmeği, ciğer ezmesi, bira ve meşrubatların arasına sıkışmış; on yıl önce ölen babamın cenazesinden bu yana ilk kez bağladığım yeşil kravatımla. Şimdi bir Zen düğününde sağdıç olacaktım. Hollis satte 130 kilometre sürüyor, Roy'un iki metrelik sakalı yüzüme uçuşuyor. Benim 62 model Comet arabamdayız ama ben kullanamıyorum-sigorta yok, iki kez alkollü araba kullanmaktan..»»
Hüseyin Rahmi Gürpınar

Punto Özel Fiyat

Bilindiği gibi Hüseyin Rahmi, hemen tüm yapıtlarında İstanbul'a bağlı bir yazar olarak kalmış görünür. Ama o da, Utrillo'nun Paris için yaptığı renklendirmeyi, doğup büyüdüğü bu kent için yapmıştır denebilir. Üstelik yaşayan, canlı insanlarıyla, ilginç tipleriyle... Eski İstanbul'un ihtiyar kadınları, mahalle delikanlıları, esnafı, küçük memuru, genci, yaşlısı, bütün bir Osmanlı çağı onun romanl..»»
Danielle Steel

Punto Özel Fiyat

Genç, güzel ve başarılı bir kadın olan Marielle, geçmişte yaşadığı tüm sorunlara rağmen yaşam mücadelesine devam etmektedir. Oğlunun kaçırılmasıyla başlayan olaylar onu yepyeni bir girdabın içine çeker. Danielle Steel'in bu eşsiz romanı Gelecek Bizimdir soluk soluğa okuyacağınız bir roman. (Arka Kapak) »»
Hasan Bülent Kahraman

Punto Özel Fiyat

ABD'nin Hegemonik Saldırısına Karşı Yeni, Demokratik ve Sol Bir Politika Geliştirme Çağrısı Irak Savaşı özünde yeni bir Ortadoğu yaratmak için başlatıldı. Dolayısıyla savaş, önümüzdeki dönemde Türkiye'yi daha fazla etkileyecek. Hasan Bülent Kahraman bu kitabında, bu dönemden yara almadan çıkmanın tek yolunun, ciddi ve çok bilinçli bir sol siyaseti hayata geçirmek olduğunu ortaya koyuyor... (Ta..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.