Kızgınken karar veren, fırtınalı havada yelken açan bir insandır. Euripides [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Postiga

Postiga

• Postiga Kitapları | • Postiga İletişim Bilgileri | • Postiga Hakkında Bilgi
Sitemizde Postiga isimli yayınevine ait Toplam 54 kitap bulunuyor."Postiga" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Pınar Öztulun

Postiga

  Her insanın yaşanmışlıklarının gizlisinde kalmış, unutulmaya yüz tutmuş hikayeleri mutlaka vardır. Nereden geldiğini ve birgün ne olacağını umursamadan tekrar tekrar  hatırladığı…       Yayın Yönetmeni: Gökay Türkyılmaz Editör: Evren Taylan Sayfa Tasarımı: Ceyda Çakıcı Baş Kapak Uygulama: Ebru Aydın     »»
Sevilay Sipahi

Postiga

Çoğu insanın gri sadece bazılarının iyi olduğu bir dünyaydı burası ve bu dünyayı en iyi içinde yaşayanlar anlatırdı. Mert: -Ben Mert… Otuz beş yaşındayım. Babamdan nefret ediyor annemden ise ölesiye korkuyorum. Madde bağımlısı olduğumu hiçbir zaman itiraf edemedim. Beni tanıyınca acıyabilir yada nefret edebilirsiniz! Biliyor musunuz, ne hissettiğiniz umrumda bile değil..»»
Ebru Güzelcik Ural

Postiga

Arka Kapak Yazısı             Instagram’da, kadınların güzellik performansına dayanan günlük mesaileri uyandıkları an başlar; sokakta, direksiyon başında ya da otobüs durağında yaptıkları filtreli paylaşımlarla da devam eder. Bu güzellik performansının ikonları olan güzellik kraliçeleri ve süper modeller, modern güzellik mitinin sadece gönüllü “militanları” değildirler..»»
Armağan Portakal

Postiga

Arka Kapak Yazısı   En zor yazı! Her olaya bir şeyler yazabilirsiniz, her konuya birkaç cümle kurabilirsiniz, “Benim hakkımda bir şeyler yaz,” diyen bir arkadaş ricasını geri çeviremezsiniz...  Peki ya 17 yıllık hayat arkadaşınız sizden böyle bir yazı isterse ne yaparsınız?   Armağan da "Penceresi" için arka kapağa bir yazı istedi benden. Zor bir durum; 'hayır' dese..»»
Semrah Erkuş

Postiga

Eğitimci Semrah Erkuş’tan çocuklar için hem öğretici hem de eğlendirici bir çocuk kitabı! Filiz’in Şeker Dünyası Filiz açlığını unutmak için gözlerini kapayıp daha önce hiç görmediği bir Şeker Diyarı’nda yeniden açtığında kendini hiç tahmin edemeyeceği bir maceranın içinde bulur. Üstelik yanında en yakın arkadaşı Nilsu da vardır. Tabii, etraflarında da bir..»»
Damla Aktan

Postiga

Damla Aktan ve Elif Ceren Boelen’den çocuklar için hem öğretici hem de eğlendirici öyküler! Zehra ve Kayra Kristan Çocuklar Hızla değişen dünya pek çok anne-babanın, çocuklarının nasıl bir dünyada yaşayacakları ile ilgili kaygı duymalarına neden olmaktadır. Elinizde tuttuğunuz kitap günümüzde yitirmeye başladığımız küçük şeylerden mutlu olmak, paylaşmak, kardeş..»»
Esma Tekbaş

Postiga

Esma Tekbaş’tan hayat ve yalnızlık üzerine, insanın kendini keşfini konu alan merak uyandırıcı bir kitap! YA KUZUM SEN NE YAPTIN? Yazmasam çatlardım... Yazmak için sevmek gerekiyordu. Kalem tutan elini sevmek, kelimeleri ve ardı ardına sıralanmalarını sevmek. Yazmak için seçmek gerekiyordu, yazmayı seçmek, paylaşmayı seçmek. Bu kitap ki çocukluk arzum… Gençlik i..»»
Seda Küçük

Postiga

Bir takım şeyler görüyorum... Zihnimde gizli bir kapı var gibi ansızın aralanıyor. Farklı bir yaşamın içinde buluyorum kendimi. Beni, bana ait hissetmiyorum. Yatağımda; hiç tanımadığım bir adam var, beni aşkla doyuran. Sonra görüşüm değişiyor... Ağaçlık bir yolda koşuyorum, hafiften yağmur çiseliyor. Yol karanlık ve ben korkuyorum. Biliyorum, benim için geliyorlar..»»
Elif Kaplan

Postiga

Hayatı monoton şekilde geçen, tıp öğrencisi Nihal; arkadaşlarının onu zorla götürdüğü kafede, ilk defa gördüğü yakışıklı bir adamdan aniden hoşlanmıştır. Deniz, sekiz senelik bir ilişkiden büyük bir yıkımla çıkmıştır. Hayatımın aşkı dediği kadın tarafından düğünlerine yakın bir zamanda aldatıldığını öğrendiğinde, ruhu karanlığa gömülmüştür. En büyük tutkusu olan mesleğini bile yerine getirmek iste..»»
Gözde Dimdik

Postiga

***Ben seni hiçbir bahar çiçeğine değişmem, Yaprak.*** Bir yanda sonbaharın hazanı olan, baştan aşağı hüzne bulanmış Kuzey; diğer yanda tüm olumsuzluklara rağmen hazana gönlünü kaptırmış, onun çekimine karşı koyamayan Yaprak... Kuzey'den gelen sert rüzgârın, umut dalına tutunan narin bir Yaprak'a etkisi ne kadar olur? ***Gözlerini Kuzey'e çevirince aklına dolan düşüncelerle soldu gülümsemesi. K..»»
Fırtına Hamide

Postiga

Gül, dünya ahiret hüznü olan adama koca bir kefen hazırlamıştı. Yüreğinde topraklaşmış adamdan tamamen kurtulmak için de kaçmayı seçmişti. Bol gamlı bir hikâyeden miras kalan kızını da alıp gidecekti uzaklara ve mutlu olacaktı. Gitmek için birçok sebebe sahipken, kalması için hiçbir sebebe ihtiyacı yoktu. ***Bazı sökükler dikiş tutmaz Yağız... Biz koptuk.*** Yağız ona kalması için bir sebep verdi;..»»
Nur Ötken

Postiga

***Bilir misin? Duaların en kabul olduğu vakitlerdenmiş seher vakti. Hani güneş daha doğmadan hemen öncesi... Aydınlıkla karanlığın hemen sınırı… Ne zifiri ne de her yer ışık. Senin gibi.*** Hayata ve kendine öfkeli Seher ile gözü yaşlı küçük kız Nisa, yalnızların annesi olan bir kaldırımda tanışıp el ele çocukluk sokağından geçecekti. Ve orman yürekli Nasuh, sevda sokağında onlara eşlik ettiğ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.