Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Porte Müzik Eğitimi

Porte Müzik Eğitimi

• Porte Müzik Eğitimi Kitapları | • Porte Müzik Eğitimi İletişim Bilgileri | • Porte Müzik Eğitimi Hakkında Bilgi
Sitemizde Porte Müzik Eğitimi isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Porte Müzik Eğitimi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Vuslat Çiftdal

Porte Müzik Eğitimi

Müzik Serüveni Serisi`nin Yolculuğa Hazırlık B bölümünde çocuklara temel müzik bilgisini oluşturan vuruşlar ve nota değerlerini onlara daha sevimli gelecek toplar ve çikolatalar ile anlatılmaktadır. Boyamalı ve çıkartmalı bölümlerle desteklenen bu eğlenceli eğitim yaklaşımı, orff çalgıları ile öğrenci katılımını da teşvik..»»
Kolektif

Porte Müzik Eğitimi

1-5. sınıflara tavsiye edilen, 8 geniş dizekli, 52 sayfa, teorik açıklamalı, not bölümlü, dosyalı arka kapaklı müzik defteri... »»
Denes Agay

Porte Müzik Eğitimi

Basit piyano teknikleri ve temel bilgileri rahat ulaşılabilir ve yaratıcı bir şekilde, öğrencileri öğrenmeye teşfik ederek anlatıyor. »»
Denes Agay

Porte Müzik Eğitimi

  Denes Agay besteci, editör ve pedagog olarak modern piyano eğitimi konusunda çok bilinen ve saygı gören sanatçılardan biridir.    Bu yeni dört bölümden oluşan piyano kursu sadece çağdaş, aceleci ilerlemeyen ve kulak gelişimine önem veren bir yaklaşımı benimsemekle kalmayıp ayrıca melodik ve yaratıcı bir repertuar ku..»»
Denes Agay

Porte Müzik Eğitimi

Denes Agay besteci, editör ve pedagog olarak modern piyano eğitimi konusunda çok bilinen ve saygı gören sanatçılardan biridir. Bu yeni dört bölümden oluşan piyano kursu sadece çağdaş, aceleci ilerlemeyen ve kulak gelişimine önem veren bir yaklaşımı benimsemekle kalmayıp ayrıca melodik ve yaratıcı bir repertuar kullanarak müfredatın teknik, teori, müzisyenlik bölümleri ile uyum sağlamaktadır. ..»»
Kolektif

Porte Müzik Eğitimi

Müzik Serüveni Serisi'nin Solfej Öğrenelim kitabının 1. Bölümü'nde alışılagelmiş solfej eğitiminin zorluklarını göz önünde bulundurarak küçük yaş grubundaki müzik öğrencilerine sofej ve kulak eğitimini daha zevkli hale getirmek için bilindik basit parçaları kullanarak öğrencinin keyif almasını hedefledik. Öğrenci katılımlı soru- cevap bölümleriyle temek müzik teorisine de yer verdik. Birbirinden ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.