Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
PMI TR

PMI TR

• PMI TR Kitapları | • PMI TR İletişim Bilgileri | • PMI TR Hakkında Bilgi
Sitemizde PMI TR isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."PMI TR" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
James R. Synder

PMI TR

PMI'nın proje yönetimi ile ilgili güncel standartlarında yer alan terim ve kısaltma tanımlarına ilişkin kapsamlı başvuru kaynağıdır. İster proje yönetimi alanını keşfetmek isteyen bir öğrenci, ister birkaç yıllık tecrübesi olan sertifika sahibi bir proje yöneticisi ya da bu iki grup arasında bir yerde duruyor olun, PMI'nın Birleşik Standartlar Sözlüğü - Üçüncü Baskı sizin için çok de..»»
Kolektif

PMI TR

Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu (PMBOK® Kılavuzu), 25 yılı aşkın bir süredir, proje yöneticiliği mesleği için yol gösterici bir araç olmuş ve her proje yöneticisinin kitaplığında bulunması gereken bir referans kaynağı görevini görmüştür. PMBOK® Kılavuzu - Dördüncü Baskı, proje yönetiminde mükemmellik geleneğini, anlaşılması ve uygulanması kolay bir standart ile sürdürmektedir. ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.