Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Perseus

Perseus

• Perseus Kitapları | • Perseus İletişim Bilgileri | • Perseus Hakkında Bilgi
Sitemizde Perseus isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Perseus" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ksenophon

Perseus

Yunan filozof, yazar, tarihçi ve asker Ksenophon’un ünlü eseri Anabasis, Heredot Tarihi ve Amasyalı Strabon’un  seyahatnamesi ile birlikte dünyanın ilk gezi yazılarından biridir. Ksenophon bu eserde, bizzat yaşamış olduğu olayları kaleme almıştır. MÖ 400’lü yıllarda gerçekleşen olaylarda, kardeşi II.Artakserkses’i devirerek Pers tahtını ele geçirmeye çalışan Kyros, Sar..»»
H. G. Wells

Perseus

On dokuzuncu yüzyılın sonlarında, değerli bir bilim adamı, İngiltere’deki evinde misafir ettiği konuklarına zaman makinesi olduğunu iddia ettiği bir aygıtı gösterir. Bu gösteride, kendi yarattığı bir cihazı herkesin gözü önünde yok eder. Hayretle ne olduğunu soran konuklarına verdiği cevap ise, bu aleti zamanda bir yolculuğa çıkarttığıdır. Kimse inanmak istemez tabii, an..»»
Katrina Alcorn

Perseus

Katrina Alcorn was a 37-year-old mother with a happy marriage and a thriving career when one day, on the way to Target to buy diapers, she had a breakdown. Her carefully built career shuddered to a halt, and her journey through depression, anxiety, and insomnia--followed by medication, meditation, and therapy--began. Alcorn wondered how a woman like herself, with a loving husband, a supportive bos..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.