Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Parodi Yayınları

Parodi Yayınları

• Parodi Yayınları Kitapları | • Parodi Yayınları İletişim Bilgileri | • Parodi Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Parodi Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 26 kitap bulunuyor."Parodi Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
T. A. Barron

Parodi Yayınları

T. A. Barron

Parodi Yayınları

Anita Silvey tarafından Genç Yetişkin okurlar için en iyi 500 Kitap arasında gösterilmiştir. Merlin dizisinin senaryo danışmanı T. A. Barrondan sürükleyici bir eser. Dizinin hayranlarını peşinden sürükleyecek bir eser. Booklist Merlin hakkında kimse Barron ile boy ölçüşemez. Bu kitabıyla yedi diyara renk derinlik ve sevgi katmış. Hayranları bu kitaba bayılacak. School Library Journal Akıld..»»
Rebecca Donovan

Parodi Yayınları

Umut pamuk ipliğine bağlıysa aşk bir mucizedir. Tammara webber new york times bestseller yazarı Daha ilk sayfasından itibaren elinizden düşüremeyeceğiniz gerilimi yüksek bir dram bir genç kızın yaşama tutunmasını sağlayan etkileyici bir aşk işkence ve gaddarlıkla geçen dayanılmaz bir hayatın ortasında umuda tutunmaya çalışan emilynin hikayesini hiç sıkılmadan okuyacaksınız. Artık azalan nabzımı..»»
Jonathan Maberry

Parodi Yayınları

New York Times Bestseller Yazarı ve birçok kez Bram Stoker ödülü almış Jonathan Maberyden mükemmel bir eser. ''Anlam ve kargaşanın mükemmel karışımı.'' Booklist ''Bu çarpıcı romanda macera ve felsefe iç içe geçiyor.'' Publishers Weekly ''Hayata ve ölüme aksiyonla dolu düşündürücü bir bakış.'' Kirkus Reviews ''Maberrynin kurguladığı zombi diyarı şimdiye kadarki gördüklerinizden çok daha sürükl..»»
Reggie Naus

Parodi Yayınları

Michiel bir gün dışarıdan gelen gürültü patırtıyı işitir. Ne olduğuna bakmak için çıktığında, gözlerine inanamaz. Evlerinin yanı başında, daha çok bir gemiyi andıran, tahtadan bir inşaat yükselmektedir. Ama tek gariplik bu değildir. Çünkü bu yeni komşuları gerçek birer korsandır! Evin etrafındaki hendekte de bekç..»»
Nancy Grossman

Parodi Yayınları

Gözlerinizi kapatın ve hiç cep telefonu kullanmamış, kot pantolon giymemiş, sinemaya gitmemiş, 16 yaşında bir genç kız hayal edin. İşte karşınızda Eliza Miller. Ama artık Eliza'nın, kendisinin de bir üyesi olduğu Amish topluluğundan uzaklaşıp hayatına yön verme zamanı gelmiştir. Rumspringa döneminde, Chicago'nun banliyölerinden birinde, dadı olarak çalışma imkânı yakalayan Eliza, modern dünya i..»»
Tina Zang

Parodi Yayınları

Onlar beş sıkı arkadaş, beş gözü kara ve üstelik korkusuz; bu sebeple maskesizler. Abarttık mı biraz? Yoo! Neyse, mevzuya girelim. Bu bizim beşli, el fenerini denemek için eski gümüş madenine girer. Ama bu derin ve karanlık maden, Profesör Salivari'nin elindedir. Bakalım bu beş kafadar, Salivari'nin tehlikeli planını önleyebilecek midir? (Şüpheniz mi var? Buyrun öyleyse) »»
Clare Vanderpool

Parodi Yayınları

Abilene ve babasının hiçbir zaman bir 'ev' kavramı olmamıştır. Yaprak gibi oradan oraya sürüklenip duran baba-kızın, birbirlerinden ve hikâyelerinden başka kimsesi yoktur. Ama Abilene büyüyordur ve bir yuvası olmalıdır artık. Derken bir gün yollar ayrılır. Abilene şimdi tek başınadır. Sahip olduğu en değerli varlığı babası Gideon Tucker, onu bir kasabaya yollamıştır. Peki, mesafeler ayırır ..»»
Holly Bourne

Parodi Yayınları

Dünyada birbiri için yaratılmış kaç insan vardır? Ruh ikizleri; yalnızca onlar bu büyüyü taşır. Toprağa düşen yıldırım kadar nadir gelirler dünyaya. Ama bir araya gelip âşık olduklarında... İşte o zaman, toprak ikiye bölünür. Gökyüzü deryaya, derya ateşe hücum eder. Kargaşa yağar evrenin her bir kö..»»
Tina Zang

Parodi Yayınları

Onlar beş sıkı arkadaş, beş gözü kara ve üstelik korkusuz; bu sebeple maskesizler. Abarttık mı biraz? Yoo! Maskesiz Beşler artık uslanmıştır sanıyorsun değil mi? Nerde o günler? Bu ekip bir araya gelir de başları dertten kurtulur mu hiç! Beş kafadar kuşatmaca oynamak için kaleye giderler bu defa. Fakat kale bambaşka bir dünyaya açılmaktadır. Sihirli kale mi dedi biri? Evet, tam üstüne b..»»
Reggie Naus

Parodi Yayınları

Korsanların mahalleden sıkılarak artık denize dönmek istediklerini duyan Michiel, bir plan yapar. Onları alıp bir lunaparka götürecektir. Ama bu öyle sıradan bir park değildir. İçinde Korsanları ilgilendiren tüm eğlence çeşitlerinin bulunduğu özel bir parktır. Michiel, yeni komşuların sıla hasretini, onları bu kusursuz parka götürerek dindirmek niyetindedir.Her şey yolunda giderken, birden planlar..»»
Rebecca Donovan

Parodi Yayınları

Onu kurtarabilecek olan tek şey aşktı... Geldi ve o en umutsuz anda kalbini kıskıvrak yakaladı. Weslyn'in Connecticut eyaletinde hayat olağan deviniminde akıp gitmektedir. Fakat Emma Thomas'ın tek isteği çevresi tarafından görünmez olmaktır. Onun tüm çabalarının sebebi, gördüğü zulmün eseri, vücudunda biriken yara izlerini gizleyerek hayatını her şey yolundaymış gibi göstermektir. Fakat Emma, bir ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.