Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Özer Sahaf ve Yayıncılık

Özer Sahaf ve Yayıncılık

• Özer Sahaf ve Yayıncılık Kitapları | • Özer Sahaf ve Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Özer Sahaf ve Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Özer Sahaf ve Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 18 kitap bulunuyor."Özer Sahaf ve Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Tüten Taşlar Diyarı

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Büyük bir mutlulukla söylüyoruz ki Teks Willer ile arkadaşlarının tadına doyulamayan ve Türkiye'de hiç yayımlanmayan maceralarını da artık Çizgi Düşler yayımlıyor. İşte sizlere büyük usta Boselli'nin yazıp Leomacs'ın çizdiği ***Katil Mondego*** adlı heyecanlı bir macera... Tüten Taşlar Diyarı -Tex 613 Geçen sayımızda başlayan ***Yellowstone'lu Avcılar*** macerası bütün hızıyla sürmekte… Teks v..»»
İnsan Avı

Özer Sahaf ve Yayıncılık

İki aylık periyodlarla yayınlanan 500 adet ile sınırlı serinin üçüncü kitabında Nathan Never okuyucularını gene ilginç hikayelerle geleceğin dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. Bu cildin ilk macerasını oluşturan ***İnsan Avı***nda Nathan Never ***Cehennem***e geri dönüyor. İkinci macera ***Kathy Teller'in Öyküsü***, hayatının senaryosunu yazan bir yönetmen hakkında ve kahramanımızı..»»
Kolektif

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Robert E. Howard tarafından 1929 yılında Conan'ın öncülü olarak yaratılmış olan efsanevi karakteri Kull'un maceraları, bu dev ciltte çizgi roman severlerle buluşuyor. 1970 lerden 1990 lara kadar Kull'un çizilmiş tüm siyah-beyaz maceralarını içeren 2 ciltlik derlemenin bu ilk cildinde, çizgi roman aleminin en iyi yazar ve çizerlerinin kalemlerinden çıkmış yirmiyi aşkın klasikleşmiş ..»»
Anahtarlar Bekçisi

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Dişi Kurt - Konuştu mu? - Tabii ki. - Buğday ve arpa ahırın 200 adım gerisinde bir yerde. Bira ve tuzlu et ise batı yönüne doğru 3000 adım uzaklıkta bir mağarada. -Köylüleri şu buğday tanesini saklama inadı beni hep şaşırtmıştır. Kendin bu kadar işkence ettirecek ne yaptın ihtiyar? - Ya sen yüce Viking? Böylesine kahramanca bir zafer elde ederek ne kazanmış oldun? - Seni lanet d..»»
Aslanın Uyanışı

Özer Sahaf ve Yayıncılık

- Thorgal! Sonunda döndün! - Aarıca! Jolan! Louve! - Seni o kadar uzun zamandır bekliyoruz ki... - Thorgal! Thorgal! - Thor... - Öyle çok vakit kaybettik ki! - Dikkat edin!... -Haaaayır! - Çoktan uyanmışsın. Bahse girerim yine kabus gördün. - Rahat bırak beni. - Yine aynı kabustu değil mi... Aarıcıa, aşkım döneceğim, sakın gitme, beni affet... - Gece bunları görüyorsun, g..»»
Abdullah Turhan

Özer Sahaf ve Yayıncılık

1 Ocak 1933 tarihinde Trabzon Akçaabat'da doğan Abdullah Turhan, ilgi duyduğu resim ve çizgi romana 4 Ocak 1954'de yeni sabah gazetesi'nin açtığı ressam sınavını kazanarak atılmış ve Ratip Tarih Burak'tan bu sanatın inceliklerini öğrenerek amatörlükten profeseyonelliğe adımını atmıştır. (Arka Kapak) »»
Robert E. Howard

Özer Sahaf ve Yayıncılık

***Gördü gözlerim, çorak ve karanlık diyarlardaki büyüyü, Ormanın kasvetinden doğan korkuyu ve geçit vermez kumlardaki ölümü, Ve tanıdım ölmeyen bir kraliçe, ölüm kadar eski bir şehirde, Ve katlettim vampire benzeyen bir varlığı, Ölümüne emip duruyordu siyah bir kralı, Ve dolaştım iğrenç tepelerin arasında, geceleri ölüler gezinirdi oralarda, Ve gördüm ağaçtan dökülen meyveler g..»»
Abdullah Turhan

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Uzun kılıçlı kahramanımız tolga Cengiz Han'ın buyruğu doğrultusunda Cengiz Han'a başkaldıran kerayit'lerle mücadeleye girişir, Karluk beyi'nin haksızlıklarına isyan edip kerayit'lere katılmaması için mücadeleye girişir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Tornado, monco joe ve beyaz kurt kanada'nın karlı atmosferinde maceradan maceraya koşuyorlar. Kahramanlarımız; oğullarının suçunu üstlenen dostlarını idamdan kurtarmak için gerçeklerin peşinde, başka bir macerada da soyguncuların peşinde koştururlar. Kaçmak için transcanadıan ekspresini deviren ve hedefleri tornado ve arkadaşlarını yok etmek olan mahkumlarla amansız mücadeleye girişir..»»
Abdullah Turhan

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Üçtuğ obasının gaddar başbuğusu Surhan, bütün heybetiyle Otağına doğru yürüdü... Halk dikkatle Surhan'ı izliyordu. Onun eline düşenler bir daha asla güneş yüzü görmezlerdi. ... yüzünde bir intikam alevi dolaşıyordu. Kaşları çatılmış, gözleri bir noktaya dikilmişti. Dişlerinin arasından mırıldandı. - Bana karşı gelenler ölmeye mahkumdur! (Kitabın İçinden) ..»»
Aslanın Uyanışı

Özer Sahaf ve Yayıncılık

''Yıl 1307... Avrupa'nın ortasındaki bir manastırın gizli bölmelerinde ortaya çıkan şifreli bir dille yazılmış metinler... Papalığın, engizisyonun, tapınak şövalyelerinin ve daha karanlık güçlerin birbiriyle acımasızca mücadele ettiği ve dünyanın öbür ucunda sonlanacak bir serüvenin orta yerinde kimsesiz bir genç kız ve geçmişi karanlık bir adam... Yedinci mührün peşinde bin yıla uzan..»»
Arachnea

Özer Sahaf ve Yayıncılık

- Sıra sende Shaigan. Daha ne kadar iyi atabilirsin bilmiyorum. - Aynı anda iki elma at ufaklık. Tek elinle. - Artık bunu da yapamazsın. İmkansız. - Yine de deneyebilirim... Hadi, at bakalım! - Tanrılar aşkına!?... - Şansım yaver gitti. Devam ediyor muyuz? - Büyük Shaigan, soylu Kriss. Tıpkı emrettiğiniz gibi dümeni mavi denizin büyük limanına kırdım ve bir sürü köleye ger..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.