Kapitalistler öylesine para delisidirler ki, bize bir gün onları asacağımız urganı bile satarlar. (Mao) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Otto Yayınları

Otto Yayınları

• Otto Yayınları Kitapları | • Otto Yayınları İletişim Bilgileri | • Otto Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Otto Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Otto Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Otto Yayınları

Kavram Haritaları Seti, dinî ilimlere ait kavramları 100, 200 ve 300 kelimelik bölümlere ayırarak açıklamayı hedeflemektedir. Bu set ile;• İslami ilimlerin temel kavramlarını, sıkılmadan ve akıcı bir biçimde okuyabileceksiniz.• Kavramları kısa ve net bir biçimde öğrenmenin keyfine varacaksınız.• Harf sırasına göre değil, önem sırasına göre bir akış tercih edildiği için kavramları kolayca anlayabil..»»
Mehmed Hayri Kırbaşoğlu

Otto Yayınları

Bu eser, bugün hadisleri nasıl yorumlayabileceğimize dair birtakım örnekler sunmak amacını gütmektedir. Yapılan yorumlarda pratik amaçlar da öncelikle göz önüne alınmıştır. Eserde hem genel okuyucunun rahatlıkla okuyabileceği bir dil ve üslup benimsenmiş hem de her bir bölümün çeşitli pratik amaçlarla kullanmaya elverişli bir hacimde tutulmasına özen gösterilmiştir. Seçilen hadis rivayetlerinin..»»
Mehmed Said Hatiboğlu

Otto Yayınları

İslam Peygamberini hakkıyla kavrayabilmenin, kaynaklarımızı tenkidi bir yaklaşımla değerlendirmekle mümkün olabileceğini her çalışmasında anlatan Hatipoğlu bu eserinde, farklı dönemlerdeki hadis çalışmaları sırasında dikkatini çeken meseleleri, bu meseleleri ele alma usullerini ve değerlendirmelerini kısaca elli yıllık bir birikimi ortaya koymaktadır. Elinizdeki kitap, Hatipoğlu'nun hadis ala..»»
M. Hayri Kırbaşoğlu

Otto Yayınları

ÂHİR ZAMAN İLMİHALİ”Nİ FARKLI KILAN NEDİR? Bu eser hakkında yapılabilecek en özet değerlendirme onun “ilmihalden öte bir şey” olduğudur. Bu ise onun bugüne kadar yazılmış olan ilmihalleri de kapsamakla beraber, onlarda mevcut olmayan pek çok şeyi de bünyesinde barındırdığı anlamına gelmektedir. Önceki ilmihallerde olmayan ya da onlardan farklı olan, dolayısıyla AHİR ZAMAN İLMİHALİ’ni farklı k..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.