Aşk dediğimiz şey, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka bir şey değildir. MONTAİGNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Optimist Yayın Dağıtım

Optimist Yayın Dağıtım

• Optimist Yayın Dağıtım Kitapları | • Optimist Yayın Dağıtım İletişim Bilgileri | • Optimist Yayın Dağıtım Hakkında Bilgi
Sitemizde Optimist Yayın Dağıtım isimli yayınevine ait Toplam 225 kitap bulunuyor.
Ekim 2004'de yayın dünyasına katıldık. İnsanların çalışma ve yaşam kalitesini geliştirmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla: Çalışma hayatında, yaşamda ve teknolojide değişen kuvvetleri ve yeni dinamikleri dikkate alan ve bilgi işçilerine, iş hayatındaki kadınlara, günümüzün ve geleceğin liderlerine yardımcı olacak kitaplar; Her yaşta insanın sağlığı ve bedeniyle ilgili, zinde ve bilinçli yaşamasına yönelik bilgiler içeren Sağlık, Esenlik, Fitnes ve Güzellik kitapları; Sağlıklı ve özgür düşünen, kendine güvenli, kişilikli çocuklar yetiştirmeye yardımcı olacak kitaplar; Çocukları okumanın mucizeleriyle ve insani değerlerle tanıştıracak, onların hayal güçlerini geliştirecek kitaplar yayımlıyoruz. Seçtiğimiz kitapların niteliğine, çeviri ve telif eserlerde kullanılan dilin doğruluğu ve temizliğine, kâğıt, baskı ve cilt kalitesine, kapak ve iç tasarımların güzelliğine özen gösteriyoruz. Optimist — Yaptıkları işten gurur duymak isteyen, bilgi ve yaratıcılığın peşinde olan, değer ve ilke sahibi insanların yayınevi – okurlarıyla iletişim ve etkileşim içinde olan bir yayınevi olmayı hedefliyor. Optimist Yayınları, BZD Yayın ve İletişim Hizmetleri'nin bir kuruluşudur.
Son Yayınlanan Kitapları

Optimist Yayın Dağıtım

Başkalarını anlayan, özgüveni yüksek, kendi başına düşünen ahlaklı çocuklar yetiştirmeyi amaçlarız. Hiç kimse çocuğunun hep dışarıdan yönlendirilen birisi haline gelmesini istemez. Çünkü dış etkiler ve başkaları tarafından yönlendirilen çocukları genellikle başarısız ve mutsuz bir yaşam bekler. Elinizdeki..»»
Candy Deemer

Optimist Yayın Dağıtım

Gerçek gücünüzden yararlanın, vizyonunuzu harekete geçirin ve kariyer beklentilerinize ulaşın. Başarılı işadamlarına öykünerek bir noktaya kadar yükselebilirsiniz, ama üst yönetime doğru kanatlanmak istiyorsanız, bir kadın gibi davranmak zorundasınız. Geniş kapsamlı bu çalışma size başarılı kadınların yaşamda belirle..»»
Anne Donnellon

Optimist Yayın Dağıtım

Etkin bir ekip yönetimi için başarıya götürecek temel yaklaşımları tespit etmeniz ve kilit kararları almanız gerekir. Bu elkitabı size şu konularda yardımcı oluyor: - Birbirini tamamlayan becerilere sahip ekip üyelerini tespit etmek - Ekip içinde yaratıcılığı ve risk almayı beslemek - Duraksama halinde ekibi tekrar rotasına sokmak »»
Robert S. Kaplan

Optimist Yayın Dağıtım

Kuruluşlar, genel performanslarındaki değişiklikleri izleme ihtiyacındadır. Şirketlerdeki bölümler, birimler, ekipler ve bireyler, benzer bir başarı ölçümü yaparlar. Performansı Ölçmek, grubunuzun performansını düzenli olarak denetlemenin önemini açıklıyor ve bilinmesi gereken ölçüm uygulamalarını tanıtıyor. Bu kitapta ş..»»
Charles Phillips

Optimist Yayın Dağıtım

Nasıl Yaratıcı Düşünülür? Kendinizi daha iyi mi ifade etmek istiyorsunuz? Daha yaratıcı mı olmak istiyorsunuz? Bu kitap, basit stratejilerle içinizdeki yaratıcılığı nasıl açığa çıkaracağınızı ve işinizde, okulunuzda ya da günlük hayatınızda ondan nasıl yararlanacağınızı gösterecek. Hepimiz zihinlerimizin kapasitesini artırabiliriz ..»»
James Womack

Optimist Yayın Dağıtım

James Womack ile Daniel Jones, daha önceki çığır açıcı eserleri Yalın Düşünce ve elinizdeki Yalın Çözümler kitaplarıyla, kökleri yarım asır öncesine dayanan-ve Toyota'nın İkinci Dünya Savaşı sonrasının kıt kaynaklara sahip Japonya'sında sürekli iyileştirmelerle (kaizen) mükemmel bir üretim yönetimi haline geti..»»
Ziya L. Gökaslan

Optimist Yayın Dağıtım

Tıbbi uygulamaları ve tıp literatürüne katkılarıyla dünya çapında bir referans merkezi olmayı başaran, 100 yıllık bilgi ve deneyime sahip Johns Hopkins ile Anadolu Sağlık Merkezi'nin işbirliği çerçevesinde hazırlanmış olan bu kitap en yeni bilimsel araştırmaların bulgularını sunmayı amaçlıyor. Bu kitapta şunlar yer alıyor: - Kimlerin Beli Ağrır ve Bun..»»
Mark Graban

Optimist Yayın Dağıtım

Yalın sağlık global bir hareket olmaya başlıyor. Şu bir gerçek ki, birçok hastane Toyota Üretim Sistemi'nin ilkelerini başarıyla uyguluyor ve kayda değer iyileşmeler sağlıyor. Bu kitap, sağlık sektörü liderlerinin, kalite, güvenlik ve maliyeti ciddi ölçüde iyileştirme kabiliyetine büyük çaplı destek sağlayacak. Yalın, bir alet..»»
Nicky Hayes

Optimist Yayın Dağıtım

Modern psikolojinin "lezzetine" varmanın size nasıl bir içgörü kazandıracağını hiç düşündünüz mü? Psikologların bir dedektif gibi yürüttükleri çalışmaların çıkış noktasını bilseydiniz neleri farklı yapardınız? Gerçek şu ki, psikolojiyi anlayarak yaşamın çok farklı alanlarına dair sistematik bir ka..»»
Charles Phillips

Optimist Yayın Dağıtım

Zekanızı Geliştirecek Bulmacalar Hızlı, Stratejik, Taktiksel, Kapsamlı, Yaratıcı, Görsel Ve Mantıksal Düşünme Gücünüzü Artıracak 300 Bulmaca. Daha net, etkili ve üretken bir düşünme biçimi için beyin maratonuna hazır mısınız? Dünyanın en tanınmış bulmaca ustası tarafından özel olarak hazırlanmış 300 bulmacayı çöz..»»
Matthew Frederick

Optimist Yayın Dağıtım

Bir film çekmenin tüm süreçlerine dair 101 temel ders: - Senaryo yazımı - Ön hazırlık - Kamera ve lens kullanımı - Ses ve Işık - Mekân seçimi - Oyuncu seçimi ve provalar - Diyalog *Montajın incelikleri - Televizyon ve sahne yapımları - Çekim planı - Telif hakları ve diğer hukuki süreçler... ve çok daha fazlası Film okulu öğrencilerine, senaryo yazarlarına, yönetmenlere ve sinema sanatı ve zanaat..»»
Matthew Frederick

Optimist Yayın Dağıtım

Restoran Menüsündeki Her Yemek için 101 Ders: - Pişirme Yöntemleri ve Püf Noktaları - Restoran Yönetimi - Trendler - Beslenme - Besin Tedariki - Mutfak Türleri - Finansman - Güvenlik Önlemleri ve Standartları... ve daha fazlası Deneyimli bir şefin kaleme aldığı bu kaynak, mutfak okulu öğrencilerine, şeflere, şef eğitimi alanlara ve yemek dünyasına ilgi duyan herkese sektöre ilişkin en önemli bil..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.