Bir kalbin içinde iki can vardır biri kendi canı diğeri sevdiğinin canıdır... Hasan Öztürk [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Onbir Yayınları

Onbir Yayınları

• Onbir Yayınları Kitapları | • Onbir Yayınları İletişim Bilgileri | • Onbir Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Onbir Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 18 kitap bulunuyor."Onbir Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Faruk Gültekin

Onbir Yayınları

Spiritist, araştırmacı yazar Faruk Gültekin’in, Spiritizm Öğretisi’ni ele almaya başladığı ilk kitabı olan Emanet, 2014 yılında Mavi Kalem Yayınları tarafından basıldı. Ardından2017’de Onbir Yayınları’ndan çıkan öykü kitabı Boş Kitap’ta yine spiritistbakış açısından kader konusunu işleyen yazarın üçüncü çalışması olan, elinizde tutmakta olduğunuz Spiritizm’de Obsesyon ve Tekinsiz Ev Fenomenleri, k..»»
Abidin Şaroğlu

Onbir Yayınları

Hücrelerde mineral eksikliği ortaya çıkmaya başlayınca bu durum hücrelerin işleyişini etkiler ve bu nedenle sağlık sorunları veya hastalıklar ortaya çıkmaya başlar. Dr. Schüssler yaptığı araştırmalardan sonra bu durumu tespit edip Schüssler mineral tuzlarını geliştirdi.Hücre fonksiyonlarının bozulmasında özellikle modern insanın günlük hayatında, yanlış veya yetersiz beslenme, iş hayatındaki sorun..»»
T. Lobsang Rampa

Onbir Yayınları

Milyonlarca yıl önce bizim evrenimizin dışında devasa "Uzay Gemisi" ile gelen çok yüksek bir uygarlığın -Dünyanın Bahçıvanları- gezegenimizin üzerine kurdukları medeniyeti ve insan ırkının başlangıcının şaşırtıcı bir tarihini okuyacaksınız. Dünya'nın Bahçıvanları'nın kendi aralarında çıkan bir anlaşmazlık, iki gruba bölünmelerine neden olur. Kaçınılmaz bir uyumsuzluğun sonucunda çıkan savaşları..»»
Kolektif

Onbir Yayınları

İsa’nın Gerçek Sözleri Ve O dedi:“Bu sözlerin yorumunu bulan, ölümü tatmayacaktır.” İsa dedi: “Arayan, bulana kadararamayı bırakmasınve buluncaüzülecekve üzüldüğünde,şaşkınlığa düşecekve her şey üstündehüküm sürecek.”»»
T. Lobsang Rampa

Onbir Yayınları

% 10'un Ötesi, insanın dikattini çeken fiziksel - ruhsal formlar hakkında öğretiler verir. Varlığın, ona sunulan yaşam planında yapmış olduğu hazırlıklar. Astral Dünya'da başlyarak ola yaamının tamamını daha iyi uzmanlaşmış olarak donatabilir. % 10'un Ötesi, çok fazla yardım ve bilgi getirebilecek bir kitaptır. Özellikle, yaşamını spiritüel bilgilerle algılamak ve pratik hayata uygulamak niyeti..»»
Abidin Şaroğlu

Onbir Yayınları

Dünya Sağlık Örgütü’ne göre Homeopati, dünya çapında akut ve kronik hastalıkları tedavi etmek üzere, 500 milyondan fazla kişinin kullandığı dünyanın en hızlı büyüyen ve modern tıptan sonra ikinci en yaygın kullanılan  Belli prensipleri ve ilkeleri olan bu tedavi sisteminin temelini oluşturan en önemli felsefe, hastaya bütünsel yaklaşmaktır. İnsan zihinsel, duygusal ve fiziksel olmak üzere 3 seviye..»»
Brian Brown

Onbir Yayınları

“Unutma bilgiye ulaştıran iki temel şey vardır. İlki şudur: 'Şeylerin dışı, şeylerin içi gibidir; küçük olan, büyük olan gibidir; sadece bir kanun vardır ve yaratan, Bir’dir. İlahi idarede büyük ya da küçük olan hiçbir şey yoktur.’ İkinci anahtar da şudur: ‘İnsanlar ölümlü tanrılar ve tanrılar da ölümsüz insanlardır.’ Bu sözleri anlayan insana ne mutlu; çünkü artık her şeyin anahtarını el..»»
Metin Oktay Albasan

Onbir Yayınları

En Şüpheci olanımız bile hayatında bir kez olsun olağan dışı bir olayla karşı karşıya kalmış, Duyular DışıAlgılamanın herhangi bir dalını deneyimlemiştir. Telepati, Telekinezi, Ruhsal Şifa, Durugörü, Duruişiti,Astral Seyahat vs... Hiçbir şey yaşamamışsa rüyaları çıkmış, gelen telefonun kimden geldiğini tahminetmiştir. Bunlar da parapsikolojinin inceleme alanına dahildir. Genellikle halk arasınd..»»
Tanju Ertunç

Onbir Yayınları

Tüm toplumlarda olduğu gibi Türklerde de tıp iki şekilde gelişmiştir: Büyüsel ve ampirik. Daha önce belirttiğim gibi pragmatik yapıya sahip olduğumuz için bizde ampirik yöntemler daha çok rağbet görmüştür. Şamanizm etkisine rağmen büyüsel yöntemler doğal tedavilerin çok da önüne geçmemiştir. Bugün bile tıpla ilişkimizin diğer bilimlere göre daha fazla ve sıcak olmasının nedeni hiç olmazsa sağlık a..»»
Faruk Gültekin

Onbir Yayınları

Kitabı kapatıp kanepenin üstüne fırlattı ve yemeğine geri döndü. Keyfi biraz yerine gelmişti. Sonra bir an durdu ve kendi kendine mırıldandı; “Ben biraz önce bir kitapla mı konuştum?” O an sanki belli belirsiz bir kahkaha duyar gibi oldu. Ensesindeki tüylerin diken diken olduğunu hissetti. “O mu kitabı seçmişti yoksa kitap mı onu?Biz mi kaderimizi seçeriz, yoksa kader mi bizi?” Bu kitap sana..»»
F. W. Henry Myers

Onbir Yayınları

Bu kitabın içeriği, 1865 yılında Cambridge’deki Trinity Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan merhum İngiliz  şair ve deneme yazarı F. W. H. Myers tarafından öte alemden verilen bilgilere dayanmaktadır. Myers 1882'de Profesör Henry Sidgwick, Sir William Barrett ve Edmund Gurney ile birlikte Ruhsal Araştırmalar Derneği'ni kurdu. Ocak 1901'de öldü. Bu iletişimler, ruhsa..»»
Lobsang T. Rampa

Onbir Yayınları

Milyonlarca yıl önce bizim evrenimizin dışında devasa "Uzay Gemisi" ile gelen çok yüksek bir uygarlığın -Dünyanın Bahçıvanları- gezegenimizin üzerine kurdukları medeniyeti ve insan ırkının başlangıcının şaşırtıcı bir tarihini okuyacaksınız. Dünya`nın Bahçıvanları`nın kendi aralarında çıkan bir anlaşmazlık, iki gruba bölünmelerine neden olur. Kaçınılmaz bir uyumsuzluğun sonucunda çıkan savaş..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.