Elmas nasıl yontulmadan kusursuz olmaz ise; insan da acı çekmeden olgunlaşmaz. (Konfüçyüs) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
NTV Yayınları

NTV Yayınları

• NTV Yayınları Kitapları | • NTV Yayınları İletişim Bilgileri | • NTV Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde NTV Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 225 kitap bulunuyor."NTV Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Henrik Eberle

NTV Yayınları

Hitler’in iki özel yaverinin sorgulanmasıyla Stalin için hazırlanan gizli dosya. Josef Stalin için hazırlanmış 462a no.lu gizli dosya ikinci Dünya Savaşı'ndan neredeyse altmış yıl sonra günışığına çıkarılan, Sovyet arşivlerinin en önemli belgelerinden biri: Hitler Kitabı. Stalin'in talimatıyla hazırlanan bu dosya..»»
Lev Nikolayeviç Tolstoy

NTV Yayınları

Savaş ve Barış, iki ailenin, Rostov ve Bolkonskiler’in kaderleri etrafında 19. yüzyıl Rusyası’nın bir tablosunu çizer. Andrey Bolkonski genç Nataşa’ya âşıktır, ama genç kız kendisini kandıran Anatol Kuragin tarafından baştan çıkarılır. Hayalkırıklığı içindeki Andrey savaşa katılır. Babasından büyük bir miras kalan Pi..»»
Bram Stoker

NTV Yayınları

Braham Stoker korkutmaya devam ediyor! Çizgi Roman Dünya Klasikleri Serimizin yeni kitabı DRACULA - Bram Stoker, Pascal Croci, Françoise-Sylvie Pauly İKİ KİTAP BİR ARADA Kitap I - Dracula, Eflak ve Boğdan Prensi Vlad Tepeş (Kazıklı Voyvoda) Kitap II - Dracula, Bram Stoker'ın anlattığı efsane İrlandalı yazar Bram Stoker'ın tüm dünyaya tanıttığı,..»»
Arthur Conan Doyle

NTV Yayınları

"Bütün bunların anlamı nedir, Holmes?" Aşınmış bir baston; gözden kaçmış bir aile portresi; firari bir katil ve bir hayalet köpek üzerine kurulu eski bir lanet... Müthiş dedektif Sherlock Holmes bu en meşhur davasının ardındaki esrarı çözebilmek için tüm becerisine ve sadık dostu Dr. Watson'ın g&uu..»»
Robert Louis Stevenson

NTV Yayınları

Sonuçta hepimizin sakladığı bir şeyler var, ama pek azımızın sırrı Dr. Jekyll'ınki kadar korkunç...” TUHAF BİR VAKA: DR. JEKYLL ve BAY HYDE Londra kitapçılarında ilk olarak 1886'da boy gösterdi. Yazarı Robert Louis Stevenson'ın yazmış olduğu diğer hiçbir şeye benzemiyordu, ne alışılmadık türden bir gezi eseriydi, ne de &ccedi..»»
Neil Shubin

NTV Yayınları

2008 Phi Beta Kappa Yılın Bilim Kitabı 2008 Library Journal Yılın Bilim Kitabı (Evrim kategorisi) 2009 Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi Yılın Kitabı 2009 Britanya Kraliyet Akademisi Yılın Bilim Kitabı Finalisti Neden böyle görünüyoruz? Ellerimizle bir sineğin kanadı arasındaki benzerlik ne olabilir? Göğüsler, ter bezleri ve balık pulları birb..»»
Kolektif

NTV Yayınları

Öğrenciler için eşsiz bilgi kaynağı. Dünyanın önde gelen harita otorotilerinin hazırladığı, değişen ülke sınırlarını gösteren renkli haritalar, Ülkelerin ve kıtaların yeryüzü şekillerini, iklim kuşaklarını, doğal bitki örtülerini ve su kaynaklarını gösteren haritalar, Çocukların kıtalar ve ü..»»
Joss Whedon

NTV Yayınları

"Her nesilde bir seçilmiş vardır. Tek başına vampirlere, iblislere ve karanlık güçlere karşı savaş verir. O, Avcı'dır."  »»
Dan Cryan

NTV Yayınları

"Sonraki tümce yanlıştır. Önceki tümce doğrudur." İyi de mantık bunun neresinde? Mantık günlük hayatımızın her yerinde; iş toplantısında sunum yaparken veya telefonda derdimizi anlatırken kullandığımız dilde. Politikacıların laflarındaki veya pembe dizilerdeki mantıksızlığı görmemizi sağlayan düşünme şeklimizde. Bilimsel olarak bakarsak..»»
Cem Duran

NTV Yayınları

Türkiye’de bahis oynama merakı giderek yaygınlaşıyor. Çevremizde şu tür konuşmaları artık daha sık duyuyoruz: “Falanca maça üst oynadım”... “Üç banko maçım var”... “Filanca maç kesin sürpriz biter”... Bu örnekler çoğaltılabilir. Ama kuşkusuz en sık duyduğumuz cüml..»»
Dennis Diclaudio

NTV Yayınları

Pek çoğumuz, kendine itiraf edemese bile, ortaya çıkmak için fırsat kollayan bir ruhsal bozukluğu olduğuna inanır. Kimi kötü ruhlu ikizinin şerrinden korkar, kiminin penisi çalınacak diye ödü kopar. Kimi annesinin gizli bir robot olduğundan şüphelenirken, kimi güne Fransız aksanıyla başlar. Bazıları akşam yemeğini İngiltere krali&cc..»»
Arthur Conan Doyle

NTV Yayınları

Dr. Watson karakterinin sözde "Hatıraları"nın ilki 1887'de, Noel'de çıkan yıllık bir dergide yayınlandı. Bir elinde büyüteci, öbüründe kemanıyla Sherlock Holmes sonraki 40 yıl boyunca "danışman dedektif" rolünü tanımlayan karakter oldu. O zamandan beri de çok sayıda takipcisi çıktı. Ancak her şey KIZIL..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.